úterý 28. května 2013

Pár slov na úvod...

Ahoj :)
Jmenuji se Lucie, je mi 19 let a tohle je můj druhý blogspot. Doufám, že i poslední. Předchozí jsem z osobních důvodů opustila, ale doufám, že tento bude taky navštěvovaný, jako ten předchozí.
Na tomhle blogu najdete všechno možné, co zajímá převážně slečny. Svět kosmetiky, módy a možná se jednou za čas objeví i info o nějaké celebritě. Nebudou chybět novinky z mého života, TAGY a články na Vaše přání :).

Tímto bych vás chtěla poprosit, jestli by jste mi do komentářů napsali i téma, na které by jste chtěli článek.

Doufám, že se bude blogu dařit a budete se sem rádi vracet :).

3 komentáře:

  1. Som rada, že si neskončila s blogom nadobro :) Mňa by potešili články ohladne líčenia. Vždy ma poteší, keď vidím článok napr. o nových špirálach alebo niečo pod. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Mohl by být dobrý článek na téma "Můj obyčejný den" doplněný třeba i o fotky :) Už jsem o něm taky přemýšlela :)

    OdpovědětVymazat
  3. Ne tak docela :D On je strašně fajn, ale o hodně starší a má asi i dítě :D Ale vždycky tam vtipkuje a hned mává od baru, když tam přijdu :D A pak ještě je jeden takový u nás v penny marketu :D Vlastně jich je tam víc :D 3 mladý kluci tu u nás dělají, ale jeden vždycky něco udělá a oba se vždycky smějeme, už asi 3x se mu se mnou něco stalo čemu jsme se smáli :D a pak si vzpomínám ještě, když jsem byla s Adél, protože mi něco nefungovalo na účtě, tak tam byl taky takový mladý kluk a ten se mnou flirtoval :D Adél úplně vysmátá tam na mě čekala a já sem se toho kluka nemohla zbavit, protože mi schválně všechno možný nabízel :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness