sobota 1. června 2013

TAG: 5 věcí, které mi usnadňují život

Ahoj.
Dneska nemám zrovna moc dobrou náladu a tak se jdu uklidnit tady na blog.
Rozhodla jsem se pro TAG. TAGy mám v plánu tak jednou měsíčně, v sobotu. Takže tady je první z nich.

Název toho TAGu je 5 věcí, které mi usnadňují život a tento článek jsem viděla u Lou z blogu Get The Louk.

1. Rodina a přátelé
Tohle samozřejmě věci nejsou, ale klidně bych se všech věcí kvůli nim vzdala. Mamka, taťka, brácha, morče, pes a moje ségra (kterou nejspíš v životě neuvidím ;D) jsou pro mě důležití. Nesmím samozřejmě zapomenout na mé, teď už bývalé, spolužačky.

2. Diář
Jedna z nejdůležitějších věcí. Co není v něm napsané, jako by ani neexistovalo. Problém je, že se občas zapomenu i do toho diáře podívat :D.

3. Mobil
Konkrétně chytrý telefon. Ten mi usnadňuje život docela dost. Stáhnu si jakoukoliv aplikaci a neunudím se, vím v kolik mi jede jaká tramvaj, mám tam samozřejmě i sociální sítě. Nejdůležitější je však sms a volání. Kde by jsme bez toho dneska byli?

4. Google
Strejda Google. Nejlepší pomocník při dělání domácích úkolů a referátů. Pomáhá opravdu každému :).

5. Youtube
Bez hudby nežiji :)

Tohle je moje TOP 5 věcí, které mi usnadňují život. Jaké jsou ty vaše? :)

5 komentářů:

 1. Diář mi už pár měsíců leží na stole bez povšimnutí :D Jednou za čas jen odtrhám rohy stránek, aby se tvářil, že je používaný :D ale čtvrťák bych bez něj nepřežila :)

  OdpovědětVymazat
 2. Není nad to používat diář v mobilu. Ušetří to místo a navíc (alespoň já) mám mobil skoro pořád na očích takže pokud tam mám něco zapsané tak na to (většinou) nezapomenu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky zbožňuju diáře :D jenže se do nich vůbec nedívam... jen mě baví si tam všechno zapisovat... ale tím, že si tam právě něco zapíšu, už na to nezapomenu :D

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám diářů asi pět a pořádně nevím, co v kterým je. Zapisuju náhodně, ale naštěstí to, co napíšu, si zároveň i pamatuju, tak to aspoň k něčemu je.)

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness