pátek 23. srpna 2013

Článek: Oblíbené bloggerky

Krásný pátek všem :)
Tentokrát jsem se rozhodla článek věnovat mým oblíbeným bloggerkám (seznam najdete v menu vlevo dole).
O každé z nich napíši pár slov a koho zaujmou, můžete se tam podívat.
Bohužel nebo bohudík seznam roste a roste :)

Vezmu to popořadě, aby jste věděli kam kliknout :)

• Lenka
Lenka je mladá Slovenka (tuším, že o dva roky starší jak já) z Košic. Je velmi sympatická, její články se čtou skvěle a často se u jejích videí nasměji :)

• Lou
Moje jmenovkyně a největší makeupová inspirace. Ráda si nechám od ní poradit, ráda se inspiruji a těším se každou neděli na vždy originální tutoriál. Prostě kosmetická čarodějka.

• Hanny Brokolice
Bydlí ve stejném městě jako já a je ve stejném ročníku. I to je důvod, proč jsem si ji oblíbila. Můžu se inspirovat při nákupech, je velmi sympatická a hodně mi připomíná jednu kamarádku, nemůžu si pomoct :D.

• Elis
Moje milovaná sestřička. Sice byla dva měsíce neaktivní, ale opět zase začala přidávat články :). Jsem strašně moc ráda, když si můžu přečíst další článek z jejího života :).

• Natálie
Pochází z města, které mám hrozně blízko a přitom jsem tam nikdy nebyla. Třeba se jednou potkáme. Každopádně je to kosmetický a hlavně módní nadšenec.

• Petra Lovely Hair
Paní, která má dokonce už svou vlastní značku štětců. Na její blog patří i posty jejího manžela a oufity, TAGy, Lovely Top nebo nějaké to nakupovací video.

• Kája Plum-Foolery
Stejně jako Petra, má vlastní E-shop, je velmi sympatická a na její posty se vyloženě těším! :)

• Kristýnka
Její blog je také velmi zajimavý. Obsahuje soustu tutoriálů, DIY, ale i nějakou tu kosmetickou recenzi. Udělá Vám cokoliv na zakázku a jsem hrozně ráda, že je moje kamarádka :)

• Evule
Evule vlastní blog o mojí nejoblíbenější skupině - Tokio hotel. Vždycky tam najdu spoustu článků, videí, postů z BTK App a informací o kapele (stejně všechno vím, ale kdyby mi nějaká novinka utekla, tak bude právě tam).

• Katty
S Katty jsem se seznámila díky doučování matematiky (ještě jednou mockrát děkuji!). Její blog obsahuje spoustu recenzí, TAGů a na její videa se podívám vždycky nejraději - je to něco jiného, když znáte bloggerku osobně :)

• Kassenka
Devatenáctiletá slečna, kterou jsem v blogovém světě objevila nedávno. Sama o sobě říká, že působí jako nevinné pískle a já s tím docela musím i souhlasit :)

• Bárb
Módní nadšenec a kamarádka již zmíněné Lou :) Její blog obsahuje spoustu outfitů a inspirací :)

• Veronika a Hanka z www.theczechchicks.com
Další módní nadšenkyně :)

• Karin z karinka.blog.czTaky úžasná holčina, která poradí jak ze světa módy, tak ze světa kosmetiky.

• Lara
Poslední má oblíbená bloggerka (ale určitě neposlední v řadě!) je Lara. Dala jsem ji až na konec z jediného důvodu, myslím, nebo tuším, že je pouze Youtuberka a je jediná, kterou sleduji na youtube. Všechny ostatní sleduji na blogu a videa si pouštím přímo tam :). Lara pochází z Čech, ale bydlí momentálně v Rakousku a její manžel je Američan. Oceňuji ji nejvíce za to, že natáčí videa ve 3 různých jazycích (česky, německy a anglicky), tančí pole dance (snad se to tak píše :)) a má vlastní módní značku, ve které má opravdu pěkné kousky!
Na youtube ji najdete pod MONDBERG Vienna.

Koukám, že je to pěkně dlouhý seznam. Máte vy nějakou oblíbenou bloggerku? Nebo nějakou dokonce stejnou? :)

7 komentářů:

 1. Myslím si, že Adél bude mít hodně dlouhou pauzu :D

  OdpovědětVymazat
 2. Fajn inspirace, já své oblíbené bloggerky pořád ještě hledám. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super tipy, hodně z nich ani neznám, tak je poznám! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já asi opravdu hooodně oblíbené blogy pořád hledám.
  Ale moc ráda navštěvuji Bellu z blogu worldbybella.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Naozaj super vyber!

  Inak nezabudni sa zapojit do Weleda giveaway: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/08/weleda-peeling-super-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to jsem ráda, že se na mě ráda díváš:-)))

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness