středa 18. září 2013

Novinky od Rimmel - Scandal Eyes :)

Krásný středeční podvečer :)
Rimmel London přichází s dalšími novinkami. Přiznám se, dneska jsem byla v Rossmannovi i v DM a u nás je pořád nemají. Škoda. Byla jsem ochotna do toho ty peníze dát, ale kdo ví, kdy se dostanu zase do drogérie :(.

První novinkou je řasenka Scandal Eyes Retro Glam. Krasavice s kartáčkem ve tvaru přesýpacích hodin. Myslím, že by tohle mohlo být fajn. Už jenom proto, že mám ScandalEyes zelenou verzi :). Je to moje oblíbená řasenka, ale zase kdo ví. Má totiž jiný kartáček. Řasenku seženete od 149-189 korun :) Záleží jak natrefíte :)


Další novinkou z řady Scandal Eyes jsou oční stíny v tužce. Přiznám se, že mně lákají nejmíň z této řady, ale zase na druhou stranu, proč ne? :)
Vybrat si můžete z mnoha barev :)


Poslední Scandal Eyes novinkou jsou tyto "barvy" na oči nebo-li Scandaleyes Paint. Tyto bych naopak brala všechny. Tuším že mají pět odstínů a jsou opravdu krásné :) Tady přináším jeden z nich :)+ by měly být novinky i co se týče laků na nehty :)

Zaujala vás tato Scandal Eyes řada? :)

6 komentářů:

 1. tak tie očné tiene sú úžasné :)

  Pozývam ťa na moju Giveaway - Rexona dawnielicious.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Hi Pretty! ;) I'm from Poland, but I really like your blog and your language :) I love Rimmel brand and their mascaras :) Would you like to follow each other? Let me know ;)

  Kisses and hugs,
  Marentora :)

  Enjoy my new post:
  http://marentora-everdream.blogspot.com/2013/09/last-days-of-summer-bike-trips.html :)

  OdpovědětVymazat
 3. I followed you via GFC ;) But please try again at my blog, because I don't see you in my Followers. Keep in touch! :)

  Kisses and hugs,
  Marentora :)

  www.marentora-everdream.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. riskla jsem to a zkusila jí, i přestože jsem byla se svojí spokojená, ale tahle je skvělá a i levnější než moje obvyklá..

  www.luhulkova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness