pondělí 9. září 2013

Random post - Co všechno jsem za prázdniny snědla?


Krásné pondělí všem :)
Přes prázdniny (u mně jako maturantky čtyř měsíční - červen až září - do školy jdu až 23., takže ještě pár dní volna mám) se u mně nahromadily fotky, přesněji, fotila jsem skoro jenom jídlo. Nebo samozřejmě věci na recenze.
Pořád se mi do tohoto článku nechtělo, protože těch fotek se nahromadilo opravdu dost, snad celý ten článek přežijete :).

Ještě se chci předem omluvit za kvalitu fotek, jsou focené mobilem, takže kvalita opravdu nic moc :) Snad mi to odpustíte :).

Je to jenom pár fotek věcí, které nemívám často :)Cesta z Prahy domů :) Akorát tohle bohužel nebyla káva, ale skvělý jablečný mošt :)Pudingy normálně nefotím, ale hrozně moc se mi líbí ten retro obal s tím miminem :)Mám radši tu kávovou variantu, ale ani tato studená čokoláda není špatná :)No jo, kdo dneska nemá Colu se svým jménem? ;DMiluji Big Shock jako nápoj, tak jsem se rozhodla vyzkoušet i zmrzlinu :)Vždycky když máme palačinky, tak zbude v hrnci čokoláda, tak ji dojídám :DMiluji meloun :DMěla jsem ho jenom jednou a vůbec mně nezaujal.Nejlepší čaj ^^Upravená zmrzlina těmi nejlepšími oplatky :) Kolonáda :)Miluji rybíz :) a vlastně všechno ovoce :)Kávička a muffin :)Maliny :)Starbucks Refresha - normálně mám Starbucks ráda, ale pardon, tohle mi přišlo jako ochucená voda. Měl to být osvěžující nápoj s ovocem a byla to spíš voda :/Jedlý papír :)Miluji kukuřici :))Opět vylepšená zmrzlina :)Taky máte rádi Mixle Pixle? :D Já miluji takové ty gumové, až pěnové bonbony :)

To je myslím vše :) Snad jsem na nic nezapomněla, konec konců, je toho stejně už až až :)

Hezký den :)

7 komentářů:

 1. Některé věci bych si hned dala:D!

  OdpovědětVymazat
 2. Tak teď mám jednou tak velký hlad, než jsem měla před přečtením článku :D.

  OdpovědětVymazat
 3. A do háje, dieta je pro dnešek u mě v čudu.. HAHA Ach..... Jak já miluju jídlo! :))

  OdpovědětVymazat
 4. ten retro puding jsem taky měla a moc se mi líbil! :) a teď mám chuť na zmrzlinu! :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness