úterý 22. října 2013

Trošku infa při úterku

Krásné ráno všem :)
Včera jsem splnila dvě seminárky, což znamená, že mi zbývají ještě 2 a pak dva projekty. Pak samozřejmě učení, ale to se nějak všechno snad stihne :) Každopádně jsem se rozhodla zase trochu pohnout s blogem, protože na to opravdu nebylo moc času :).

Chci přidávat pravidelně, a také články a informace, které by vás mohly zajímat. Ha ha ha, jsem zvědavá jak budu přidávat tutoriály, které mám v plánu, když za chvíli bude tma i ve čtyři hodiny odpoledne. To se bude krásně fotit, nákupy, líčení, i recenze se budou dělat bezvadně. Ironie je na místě ;D.

Plánuji zpátky zavést ten rozvrh, který tu donedávna panoval, abych nepřidávala jen tak nahodile.

Tak uvidíme, jak se mi to povede :)

Mimochodem Nina Dobrev je opravdu krásná a talentovaná herečka a plánuji taky tutoriál, který je jí inspirovaný. Jsem zvědavá, kdy tady na blogu bude ;DA málem bych zapomněla!
Včera mi přišel balíček od Kristýnky, která vyhrála v poslední době dvě GA. Protože se nelíčí, tak byla tak hodná a kosmetiku mi poslala. Děkuji moc!
A konečně se k nám do Ostravy dostal jediný exeplář Oreo Milky! :D Nikde jinde jsem ji neviděla :D

5 komentářů:

 1. Nina je fakt nádherná a Kika je fakt milá, že sa s tebou podelila :)))).

  Julie's blog

  OdpovědětVymazat
 2. Tak blahopřeju ke splnění seminárky ;) :D Nina je úžasná, super herečka, dotáhne to daleko. Mimochodem Ian..co dodávat, je hrozně smutný, že se rozešli :( OREO MILKA! děláš mi chutě, já ji u nás ještě neviděla. grr :D

  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 3. Na tu zimu se taky netěším, přijdu ze školy domů a už není světlo abych mohla fotit a navíc je pořád zataženo, takže vyfotit něco na sluníčku je téměř nemožné =/. To když pak na jaře vysvitne sluníčko, vezmu igelitku, do ní naházím to, co potřebuji nafotit a všechno doháním :D.

  OdpovědětVymazat
 4. Nina je kočka, jako všechny holky z východu :-)

  World By Bella

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness