neděle 24. listopadu 2013

Víkendový pozdrav

Krásnou neděli všem :)
Původně jsem chtěla přidat úplně jiný příspěvek, bohužel dneska je světlo opravdu hrozné a nedá se absolutně fotit. I když pochybuji, že to bude budoucích pár měsíců lepší. Bohužel, moje nejneoblíbenější roční období je tady, a budu to muset nějak přežít :).

Ale pojďme si popovídat o něčem veselejším..

Jak se těšíte na Vánoce? Já úplně moc. Jsou už přesně za měsíc. Dárky už nakoupené mám, takže se mně tento vánoční rozruch týkat taky jednou konečně nebude :). Snad budou všichni z dárků nadšení. Samozřejmě mně opět čekají narozeniny a k tomu i můj svátek. Jo, svým způsobem prosinec miluji, protože jsem v něm posbírala snad všechny oslavy, které jsou možné. Nikdy se tedy v prosinci nenudím. Když si vezmete, že slavím narozeniny hned druhý prosincový den, pak je Mikuláš, třináctého Lucie noci upije, pak ty úžasné Vánoce a Silvestr + vždy něco navíc. Předloni jsem 7. prosince byla v O2 Aréně na Rihanně, loni ve stejný den jsme měli Stužkovák a letos budu trávit 7-8. prosince s kamarádkou, kterou jsem neviděla už téměř 7 let.

Mimochodem, budu opět předělávat blog. Mám už nějaké nápady, takže se během případné rekonstrukce nelekněte =)

A jak se těšíte vy na poslední měsíc tohoto roku? :)

2 komentáře:

  1. To zní hrozně, poslední měsíc roku, snad ještě žádný rok mi neutekl tak rychle jako tenhle, to byla jízda :D! Snad toho za prosinec stihnu ještě hodně zažít, na druhou stranu na rok 2014 se strašně těším, protože bude plný změn :).

    OdpovědětVymazat
  2. Lucie, jak jako ze mas uz vsechny darky..?! Chces me nastvat:D...
    PS:Ze mi napises, co pro koho mas, pro inspiraci (prosimprosim smutne koukam)
    S laskou L.

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness