úterý 14. ledna 2014

Recenze prosincového Ladyboxu 2013

Krásné úterý všem dámy :)
Dneska si dáme recenzi prosincového Ladyboxu :) Bohužel, nemůžu recenzovat úplně vše, protože mi dva produkty vzala mamka :D ;D. Snad to nebude vadit :)

Tato recenze je pravděpodobně na nějakou dobu poslední, co se boxu týče. Opravdu jako studentka si nemůžu dovolit strkat peníze do krabiček :(. Ale zase někdy možná...dělat recenze a otvírací články pro vás, mně opravdu baví :)
Otvírací článek je ZDE :)

Jdeme na to :)

Vzorečky jsem jak jinak hodila do "vzorečkového šuplíku". Já prostě na vzorečky nejsem. Jednoho dne však plánuji vzorečkový den :) Palmer's jsem vyměnila za lak na nehty, já Palmer's nemůžu ani cítit. Strašně mi to smrdí. Bohužel je to pomalu v každém druhém boxu.Ke krabičce jsem se vyjadřovala už v otevíracím článku, takže jen stručně. Na bílém pozadí by podle mně ta dekorace byla hezčí :), jinak ale moc hezká krabička.Sušenky přišly na řadu hned druhý den v práci. Nějak zvlášť mně nezaujaly, protože mi chutnají úplně stejně jako Albert sušenky. Racio z červencového Ladyboxu bylo pro mně o mnohem lepší.Stín a štětec mi zabavila mamka :) Takže tady bohužel neposloužím. Nijak zvlášť si nestěžovala, respektive vůbec. Proto předpokládám, že obojí slouží tak jako má :)Jak jsem psala..Palmer's už není. Vyměnila jsem ho za lak na nehty od Models own v odstínu Dancing Queen, který byl v jednom z boxů, který jsem neměla :). Nějaké obrázky jsou na google :).Dezinfektční gel na ruce od Anatomicals se hodí a vždycky bude. Že bych z něj ale skákala pět metrů vysoko, to se říct nedá :).Lak na nehty od Jordany s pískovým efektem. Produkt, který mi udělal z celé krabičky největší radost.Sprcháč je pro mně sprcháč a vždycky bude, bohužel není na něm nic extra. Nevím, ani jak velké rozdíly bych měla pociťovat proti jiným sprchovým gelům :).

Tohle je vše. Jak bych prosincový box shrnula? Bohužel si myslím, že byl průměrný. Na Vánoce jsem čekala opravdu něco lepšího :).
A jaký na něj máte vy názor?7 komentářů:

 1. Já přemýšlím nad lednovou krabičkou, už jsem totiž tak půl rokiu neobjednávala, protože mě to už nějak přestalo uchvacovat.. Tak uvidím, jestli mě tentokrát pohltí a nebo ne :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já už jsem si pěkně dlouho neřekla, že bych LB ráda objednala :(.

  OdpovědětVymazat
 3. Sám LB o sobě je super. Má hlavně pěkné krabičky. :D Bohužel cena mě dost odrazuje, což bude asi hlavním faktorem, proč jsem si ho do teď neobjednala. :)

  http://shades-of-silvie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Teda tímhle bych já osobně byla zklamaná.Čekala bych nějaké pořádně kousky, ale sušenky za dvacku a lak v barvě, co mi nesedí by mě asi nijak neuchvátily.
  Ani se ti nedivím, že nějaký ten měsíc vynecháš, určitě peníze utratíš líp ;)

  OdpovědětVymazat
 5. To je dobře, že se na Sleek chystáš, já jsem z paletky nadšená;)

  OdpovědětVymazat
 6. Stejnej jako ty :D Jen drahá krabička s lakem ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness