neděle 19. ledna 2014

Zkouškové. Zkouškové. ZKOUŠKOVÉ.

Ahoj :)
Dneska si dáme akorát takový kratší infočlánek, který už píšu po druhé, protože jsem si jej omylem smazala a neuložil se mi.

Určitě jste si všimli, že teď se blogu nevěnuji tak moc, jak bych chtěla. Bohužel mám první zkouškové, není to vůbec jednoduché. Naštěstí mi chybí už jenom jedna zkouška, ale zrovna ta nejtěžší. Snad se to povede. Poté už jenom jeden projekt, ale na ten jsme 4 a věřím, že to zvládneme nejpozději do úterý. Snad se zadaří.

Poslední dobou přežívám na kávě a energetických nápojích. Začínám na tom být docela závislá, snad si zase odvyknu. Ale na druhou stranu ztrácím závislost na čokoládě. Nebo mi to alespoň tak příjde. Haha ;D.

Včera mě vytáhla ven moje kamarádka Lucka. Ještě, že tak, jinak bych se už asi zbláznila. Poslední dobou se skoro vůbec nevídáme, což mně mrzí, protože když jsme byly spolu na gymplu, viděly jsme se pořád. Snad se to zase zlepší :).

Jak se máte vy? Co škola? Pololetí? Zkoušky? :)

3 komentáře:

 1. Jsem na tom úplně stejně... A i s tím, že mi chybí jen jedna zkouška :-) já teda naopak na čokoládě začala být závislá :-D dám si denně alespoň kostičku! :-D před zkouškou klidně dva tři řádky :-D uplně mi to uklidňuje nervy :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Škola stojí...zatím :D
  Taky poslední dobou nějak nemám na kámošky čas...nebo ony na mě? Prostě se tolik nevidíme :(

  OdpovědětVymazat
 3. Škola nic, pololetí nic, zkoušky nic :DDD Jak krásný život :3 :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness