sobota 1. února 2014

Lucy's chart - Leden 2014

Ahoj, ahoj, ahoj :)
První den v novém měsíci je tady a já vám přínáším Lucy's chart, za teď už minulý měsíc. Snad se vám bude líbit a určitě mi nezapomeňte napsat, jak jste se měli první měsíc v novém roce vy :).

1. Nejoblíbenější/ nejzajímavější moment měsíce
Tady mám jasno hned. Končila jsem praxi, kterou jsem měla v první třídě na ZŠ. Dětem jsem na rozloučenou donesla nějaké plyšáky a bonbony a ony říkaly,  měly hroznout radost a přály mi a pak říkaly, jak jsou rády, že jsem tam byla a tak..byl to jeden z nejhezčích momentů vůbec ♥

2. Oblíbená písnička
Určitě Battlefield od Jordin Sparks :')A taky jsem viděla konečně film "The Last Song" neboli Poslední píseň, takže i od Miley Cyrus When I look at you :)
Tehdy jsem ji měla ještě hrozně ráda. Ať mi nikdo neříká, že tady nebyla svá..nějak jí tu její pózu, kterou teď předvádí, nevěřím.


A málem bych zapomněla, objevila jsem dirty song od zpěvačky, od které bych to moc nečekala. Je to song In the Dark od Jojo :)3. Nejoblíbenější film/ video/ seriál
Opakovat Upíří deníky v každé hitparádě by bylo asi trochu už trapné. Takže je to určitě Harry Potter a ten bude asi až do března, protože moc nemám čas něco jiného sledovat :). A ten již zmíněný Last Song, mně opravdu chytil za srdce. Všem doporučuji :)

4. Věc/ moment, který mně udělal pyšnou (nebo donutil se stydět)

Jednak bych opakovala bod číslo 1. To byl opravdu nejkrásnější moment měsíce. A dále? No udělala jsem všechny zkoušky! :) Takže samozřejmě pyšnou :)

5. Nejoblíbenější/ nejpoužívanější produkt měsíce
Maybelline Color Tattoo v odstínu Pink Gold :)

6. Propadák/ přešlap měsíce
Naštěstí nebyl :)

7. Koupená věc, ze které mám největší radost
Tvářenka od Physicians Formula, kterou jsem ukazovala tady :)

8. Nejpoužívanější lak na nehty
Nebyl, ale v nakupovacím článku byl další pískový od Gabriella Salvete

9. Dopoužívaná věc měsíce
Taky tradičně nebyla :D

1 komentář:

  1. Super článek. Upíří deníky taky miluju, ale doplňuju je ještě The Originals a Draculou - taky super seriály. :) A jinak gratuluji ke zvládnutí zkoušek! :)

    http://shades-of-silvie.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness