středa 6. srpna 2014

Můj lakový arsenál od Gabriella Salvete


Ahoj všichni,
dneska tady mám další článek o mých oblíbených lacích od Gabriella Salvete, jejichž sbírka se pomalu, ale jistě rozrůstá.Jak můžete vidět, vlastním laky z kolekce Stars, tak i Sugar. Pak je tuším ještě nějaká Glitter kolekce, takže si něco pořídím určitě i z té.

Vezmeme to pěkně po řadě.
Vlastním odstíny:
(vrchní řada zleva): 01 Farfalla, 02 Sweetheart (dobře, trošičku ho vlastním i díky Klausovi M., kdo sleduje TVD a TO, tak ví, proč :D), 05 True Love, 06 Galaxy.

(spodní řada zleva): 07 Princess, 10 Sugarbabe, 11 Blueberry milk, 02 Sapphire, 14 Blue Imperiale, 08 Azzuro.Laky jsou skvělé, drží na nehtech moc pěkně. Jediný problém vidím v odličování, protože to mně fakt nebaví. Lepí se to na ten tampónek a prostě, nic pro mně. Ale zase na druhou stranu, ta výdrž je opravdu skvělá.Proti balení nemůžu říct opravdu nic. Líbí se mi hodně moc, jak sladký roztomilý tečkovaný obal, tak i klasicky černý, který na mně působí luxusním dojmem.Z té "obyčejné" kolekce mám doma zatím pouze jeden, ten oranžový :)

To by bylo vše, chcete se dále zaměřit na nějakou značku, nejen kromě laků? :)

9 komentářů:

 1. 01 Farfalla mám doma, a je to dokonalé ;3 Chci si pořídit ještě jeden lak z této kolekce. opravdu moc se mi líbí:)
  http://sarcasm-lady.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Krásna zbierka. Ja z tejto značky žiaľ nemám nič ale určite sa poobhliadam :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jee, tolik pěkných laků. :) Moc pěkná sbírka! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná sbírka a barvy:) Mě osobně nechal tenhle lak ty třpytky na nehtech, které nejdou už asi měsíc dolů a musím počkat až postupně opadají, ale jinak je krásný a drží dlouho:)

  http://purplepineap.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. ty sugar laky jsem chtela vzdy vyzkouset ale jeste jsem se k tomu nedostala

  OdpovědětVymazat
 6. To je ,ale sbírka! Já se přiznám, že doma nemám ani jeden z těchto laků,ale určitě bych si do budoucna aspoň jeden chtěla pořídit :)

  OdpovědětVymazat
 7. hezká sada.. GS laky mám ráda, ale ty pískáče, ty sugar se mi nelíbí

  OdpovědětVymazat
 8. Moc hezká sbírka, taky jich vlastním hodně, je to taková trochu závislost :D. To s Klausem mě rozesmálo :DDD. Jinak pokud si nejsi jistá s glitrovým lakem, tak mrkni ke mně na blog, mám tam na něj recenzi, kde ho můžeš vidět i nalakovaný :).

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2017 The Luckiness