neděle 10. srpna 2014

Wreck this Journal

Krásný den všem :)
Dnes bych vám ráda představila jednu knihu, kterou určitě spousta z vás už zná. Jmenuje se Wreck this Journal, což by se dalo přeložit něco jako "znič tento deník".Kniha má asi 225 stránek plných úkolů, které prostě slouží k tomu, aby jste ji zničili. Já jsem pro vás z tého knížky vybrala náhodně první čtyři, které jsem otevřela, abyste měli nějakou představu. Kniha je psána v angličtině, ale už jsem viděla německou i slovenskou verzi, takže je možné, že existuje i česká verze. Já jsem s angličtinou v pohodě, takže jsem ráda, že mám tu anglickou verzi :).


A já bych měla na vás jeden dotaz. Zajímala by vás série toho, jak plním úkoly? Že bych třeba každý týden přidávala jak jsem který úkol splnila? :)

Knížku pořídíte okolo 299 korun :) Já si ji objednala za nějakých 265, ale stejně tam bylo poštovné, takže mně to přišlo trochu dráž :).

Pořídili by jste si tuto knihu? :) Nebo ji máte? :)

9 komentářů:

 1. Uvažovala jsem že bych si jí koupila ale zatím jsem se nerozhodla. Vypadá to moc zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tú knihu chcem už moc dlho.. s kade si ju objednala ? :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc zajímavá kniha! Určitě se s ní člověk nudit nebude! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ptala jsem se na nějakém blogu, jestli vyjde i česká verze a dozvěděla jsem se, že by měla co nevidět vyjít, tak už se na ni těším! :)

  http://my-little-boring-me.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Stejně trvám na tom, že si ji udělám sama :-D

  OdpovědětVymazat
 6. WTJ sem dostala v pátek na narozky a je boží. Taky ji mám z neoluxoru, ale z kamenného obchodu za 299 a všem ji můžu jen doporučit:) a udělej sérii, taky ji na svém blogu budu dělat:)

  OdpovědětVymazat
 7. Po Wreck this journal koukám už dlouho a doufám, že si ji také co nejdříve objednám. Anglická verze mi nevadí a možná bych si poté koupila i českou. No, uvidím. :D

  OdpovědětVymazat
 8. Hey :)
  Your blog is really great-i love it so much. Maybe you're interested in following each other ? I would love it ❤ Pls let me know in a comment on my blog
  kisses, Anna ♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness