čtvrtek 18. září 2014

Instagramujeme, instagramujete. A co makeup tutorialy?

Hezký den,
stejně tak jako většina bloggerek, i já mám svůj blog propojený s několika sociálními sítěmi.
Můj blog můžete najít jak na facebooku, tak můžete najít i mně na twitteru nebo youtube, či instagramu (odkazy na všechny soc. sítě máte v levém menu blogu).

No a právě instagram se stal mojí velkou závislostí v poslední době. Přidávám tam opravdu denně. Vůbec mi nevadí, že je to převážně mobilní aplikace :). Bohužel můj mobil nemá zrovna dvakrát kvalitní foťák, takže kvalita fotek není taková, jakou bych si představovala :) A foťák mám rozbitý, nefunguje, ale doufám, že třeba si v nejbližší době nějaký pořídím (což je asi málo pravděpodobné, ale dobře :D).

Na instagramu přidávám různá líčení, a to je hlavní důvod, proč vám píšu. Chtěla bych vědět, zda by jste stáli o to, abych dělala nějaké líčící tutoriály tady :) Hned by to asi nebylo, vzhledem k tomu, že mám ten foťák rozbitý, ale třeba by o to někdo stál.
Takže vás prosím..mrkněte na ten instagram a určitě mi dejde vědět! :) Najdete mně tam pod lucyenne483 :).

To bude dneska asi všechno, děkuji za vaše názory :)

2 komentáře:

  1. Rozhodně jsem za líčící tutoriál! :)

    OdpovědětVymazat
  2. ja som na instagrame závislá, určite si ťa nájdem, keď nie ja teba tak hľadaj ty mňa ako dawnieliciousblogspotsk :) teším sa a určite rob nejaké tutoriály, inšpirácie nikdy nie je dosť

    dawnielicious.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness