středa 21. ledna 2015

Barevné křídy na vlasy Hair Chalk recenze

Ahoj Charmings!
Dneska vám představím jeden produkt na vlasy. Barevné křídy na vlasy značky Hair Chalk :)Tato sada obsahuje krásných 24 kříd na vlasy. Hodí se jak pro světlé, tak tmavé vlasy - samozřejmě záleží na odstínech. Na blondýnce budou výrazné všechny, brunetka si z těchto vybere asi jenom pár.Jak můžete vidět na fotce, každá je obalená ještě fólií. Křídy by neměly vlasy vysušovat a ničit, protože obsahují výživné minerály. Nemůžu 100% říct, že by nevysušovaly, ale zase tak hrozné to není.

Jak můžete vidět, jsem blondýnka. Některé vlasy mám světlé, jiné trošku tmavší.Pro barvení jsem zvolila růžovou barvu. Křída se nanáší na lehce navlhčené vlasy, měla by se zafixovat teplem - vhodná je žehlička, postačí ale i fén. Měla by vydržet 3 dny. Což je u mě těžké, protože si myju vlasy šampónem každý den.Co na to říkáte? Šly by jste do toho taky, dámy? :)

6 komentářů:

 1. Jednu dobu jsem vážně uvažovala nad tím, že si je pořídím, ale teď mi to už přijde jako zbytečnost :D I když třeba v létě by to mohlo vypadat dobře, mít třeba každý týden jinak barevný proužek ve vlasech :)

  OdpovědětVymazat
 2. Prý to jde i krepákem, někdy zkusím (až bude dlouhé volno :D )

  OdpovědětVymazat
 3. Člověk by čekalo, že tu uvedeš více barev na vlasech. :) Jinak.. možná bys měla udělat alespoň dvoudenní mezeru mezi mytím vlasů. Zbytečně je zatěžuješ. Čím více vlasy myješ, tím více se ničí, mastí, protože se tím brání proti špatným vlivům. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Na tvých vlasech to vypadá velice dobře, taky jsem přemýšlela o křídách na vlasy, ale přečetla jsem mnoho recenzí, že to například špiní polštáře, oblečení a podobně, je to pravda? :) a taky jsem bruneta a mám dost tmavé vlasy, takže by mi to asi moc vidět nešlo, možná jen pár, jak už píšeš v článku. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíš být opatrná při aplikaci..například si dát ručník na ramena nebo takhle..když to ale zafixuješ, tak už to barvit nebude...alespoň doufám, že kdyby třeba pršelo a já to zrovna měla na sobě...že by to nebylo všude :D

   Vymazat
 5. Ja som skúšala tú kriedovú technicku s klasickou kriedou na tabuľu a efekt bol veľmi slabý a to nanášanie bola hotová hrôza, ja som bola celá ružová, ale o vlasoch sa to isté nBiankaedá povedať.

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness