středa 28. ledna 2015

Catrice Liquid Metal Eyeshadow recenze

Ahoj Charmings!
Dneska je středa, a proto si opět dáme jednu recenzi. Tentokrát jsem si vybrala mono stín od Catrice, z řady Liquid Metal, v odstínu 020 Gold n' Roses.
Tato řada očních stínů by neměla být limitovaná. Měla by být ve stálé nabídce. Pokud tomu tak není, klidně mě v komentářích opravte :).

Takhle vypadal stín, když jsem si ho pořídila (23.10.2013) na doporučení Lucky z GetTheLouk:Takhle vypadá stín dnes:Až je mi skoro trapné tady stín ukazovat, jak je špinavý. Na druhou stranu, i bloggerky jsou jenom lidi a čistit ty okraje by s takovou drtí uvnitř stejně nemělo smysl.
Když jsme u toho balení, je plastové, nijak přeplácané. Stín se mi sice rozpadl, ale ne proto, že by spadnul, ale vlivem toho, jak ho ubývalo a ubývalo.

Co vás možná zaráží, když se díváte na obě fotky, může být barva. Opravdu tomu tak je. Ty stíny mají na povrhchu jinou barvu než uvnitř. Nicméně na oku nejsou ani zlaté, ani růžové...spíše měňavé.
A je jedno, jestli je nanesete na sucho nebo mokro, dělají stejný efekt.

Pigmentace je opravdu hodně dobrá, a stíny vám na oku vydrží opravdu celý den (s primerem určitě).

Dá se koupit v Rossmannu a stojí okolo 110 Kč :)

Půjdete do něj taky? :)

4 komentáře:

 1. Ta barva mě zarazila, jak se změnila.. Je škoda,že se ty stíny, tak rozdrobily a myslím, že za tu cenu by mohly něco vydržet.. Asi do nich nepůjdu, ale líbí se mi jejich hnědé stíny, z trochu jiné řady, takže po nich se podívám :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mohla bys prosím ukázat fotku, jak ty stíny vypadají na očích? Chystám se je koupit a nejsem si jistá. :(
  Moc děkuju <3
  Charming

  OdpovědětVymazat
 3. Ráda bych ti pomohla, ale nemám tak dobrý foťák, aby to zachytil..barva je klasická tělová, akorát třpytivá :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tá farba ma prekvapila, trikrát som sa musela pozrieť na tie fotky a prečítať si článok, či ide skutočne o ten istý produkt, zvláštne. Každopádne som ich neskúšala doposiaľ, ale vyzerajú dobre, bála som sa, že sú extra trblietavé,čo nemám veľmi rada.
  Bianka

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness