sobota 14. února 2015

Instaphoto - Leden 2015


Ahoj Charmings!
Dnešní článek bude první Instaphoto z roku 2015.1. V roce 2015 jsem se rozhodla udělat pár změn. První byla více si věřit a povzbuzovat se. Proto jsem si udělala pro radost tyto lepící motivační štítky.

2. Nevím čím to je, ale letošní zimu si opravdu užívám. Raduji se ze sněhu, nenadávám na zamrzlé chodníky (nebo alespoň ne tolik jako loni). Možná, že to souvisí s bodem jedna a já i na svět koukám trošičku jinak.

3. Na instagramu jsem vám vyjadřovala lásku a tak trochu si hrála se rtěnkami.

4. Konečně jsem se dostala ke čtení Girl Online od Zoelly. Ještě přesně vám nemůžu říci, jaká ta kniha je, ale možná jí věnuju samostatný článek.

5. Podělila jsem se s vámi o fotky mé milované Cherry :)

6. Dělala jsem recenzi na moji nejoblíbenější paletku vůbec, pokud jste ji nečetli, určitě se na blogu více rozhlédněte.

Jako vždy vás nesmím zapomenout odkázat na můj instagram, kde se spoustu věcí dozvíte ještě dřív, než se objeví na blogu! A samozřejmě tam také najdete tyto fotky v plném rozlišení!
Mějte se krásně, budu se těšit u dalšího článku :)

4 komentáře:

 1. Pekne fotky :-) Girl online si chci taky precist :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jak jsem tak slyšela, Girl Online je brak, na kterém odvedla víc práce parta editorů a korektorů, než Zoella. :D Nicméně nebudu soudit úplně doslova, protože jsem ještě nečetla.

  www.empty--island.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. pěkné fotky a Girl Online od Zoelly si chci také přečíst a jo mimochodem moc pěkný design! :)
  http://eliskanovakova.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness