čtvrtek 19. února 2015

Moji oblíbení youtubeři - zahraniční

Ahoj Charmings!
Přesně před týdnem vyšel článek "Moji oblíbení youtubeři - Česko a Slovensko", kde jsem vám představila několik (čti "hodně") youtuberů z naší domácí scény. Teď bych vás ráda seznámila s těmi zahraničními :).

BeautyyBird
Yasmin jsem si prakticky hned zamilovala po shlédnutí jejího tutorialu s paletku Vice 3 od Urban Decay. Shlédla jsem všechny její videa a ona je prostě skvělá. Zasloužila by mnohem více odběratelů, než má. No posuďte sami :)Shaaanxo
Youtuberka z Nového Zélandu. A kosmetikou se jí podařilo prorazit. Má i svou vlastní kosmetickou značku, která zahrnuje například štětce nebo umělé řasy.AlisonLovesJB
Opět velmi příjemná youtuberka. Náplní jejich videí jsou tutoriály na líčení, lookbooky nebo hauly :)Zoella
Zoe snad ani představovat nemusím :). Kdo by neznal tuto youtuberku z Anglie, jejího přítele Alfieho nebo bratra Joe? :)

CloeCouture
Je také velmi oblíbenou youtuberkou. Specializuje se hlavně na lifestyle, různé DIY a další tutorialy.Bethany Mota
Youtuberka, kterou jsem objevila nedávno a přitom její videa úplně zbožňuji :)

MakeupbyMandy24
Mladičká, ale přesto velmi slavná youtuberka :)Dále vám můžu doporučit: Karissa Pukas, Jaclyn Hill, StilaBabe09, Lauren Curtis a Laura Reid.

A co vy? Sledujete zahraniční youtubery? Které doporučujete? :)

5 komentářů:

 1. Zahranicnich youtuberek moc nesleduji, z tvych oblibenych jenom Zoellu, ta je top :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Znám Zoellu a Bethany, ale zahraniční YouTuberky nějak moc nesleduju, většinou jsou afektované. Přece jen se však občas kouknu třeba na španělsky mluvící What The Chic . https://www.youtube.com/user/whatthechic/videos . Líbí se mi její styl a má kvalitní videa.

  OdpovědětVymazat
 3. Nic z toho neznám. Nebo znám z doslechu, ale nikdy jsem neviděla jejich videa. Ze zahraničních slečen sleduju hlavně Superwoman. :)

  www.empty--island.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Beauty youtuberky moc nepozerám, okrem Zoelly, tú milujem, ale jej brata mám úprimne povedané ešte radšej. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Z těchto znám jen Zoellu, kterou mám moc ráda a Bethany Motu, na jejíž videa občas mrknu.. Z youtuberek doporučuji třeba ještě youtuberku pod jménem Claudia Sulewski. Ale jinak spíš sleduji ty kluky přecejen..

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness