středa 13. května 2015

Rimmel Scandaleyes Eye Shadow Stick recenze

Ahoj Charmings!
Dnes mám pro vás recenzi na tyto oční stíny v tužce od značky Rimmel London.


I přes to, že produkty od Rimmel London mám ráda, tyto stíny v tužce jsou pro mě spíše zklamáním. Mám je sice z výprodejového Rossmann stojanu, takže naštěstí jsem za ně nedala moc peněz, ale představa, že si toto koupím za plnou cenu a pak to nedělá to, co má, je děsná.

Použít to jako stíny absolutně nepřichází v úvahu, protože se to opravdu špatně roztírá. V momentě, kdy to chci rozetřít, jde z víčka pryč celý stín. Dá se to ale použít alespoň jako tužka na oči, pokud ji zafixujete nějakým stínem stejné barvy, nebo pudrem. Alespoň tak trochu zabráníte tomu rozmazávání.

Na tužce je napsáno, že je voděodolná, což bohužel není. Poslední dobou nacházím opravdu hodně produktů, na kterých je napsané "voděodolné" a je to lež jako věž.

Tužka je v odstínu 006 Paranoid Purple.


Co říkáte na tyto voděodolné a zároveň nevoděodolné věci vy?

4 komentáře:

 1. Já ji mám ve zlatém odstínu a jsem spokojená. Jak s konzistencí, tak s výdrží :)
  Měla jsem linky od Essence, které měly být voděodolné, ale byly jen týden. Po týdnu přestaly fungovat..! ?

  OdpovědětVymazat
 2. Taky už jsem se několikrát setkala s produkty, které hlásaly, že jsou voděodolné a přitom to tak vůbec nebylo :-) Stíny v tužce mě nikdy moc nelákaly, dávám přednost klasickým pudrovým :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Já ji mám v modré, fialové a zlatá a všechny jsou skvělé :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/beauty-tip-c-12.html

  OdpovědětVymazat
 4. Ja mám vodeodolnú ceruzku a tieň od Dermacolu z radu Black Sensation a tu som spokojná, dá sa pekne roztierať, je mäkká a pekne sa s ňou kreslia aj linky, dlho vydrží, kedže však ide o tieň tak ako linku sa otláča o horné viečko, čo nemám rada.

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness