středa 16. září 2015

Sleek Enchanted Forest Palette Recenze

Ahoj Charmings! :)
Jak jsem slibovala v minulé recenzi, dnes se podíváme na novou paletku od Sleek. Její jméno by se dalo přeložit jako "Začarovaný les" a opravdu, paletka je kouzelná. A hádejte co, je tam stín jménem Prince Charming! (druhá řada, druhý zleva)


Miluji to jejich černé elegantní balení.


A tady máme už stíny v plné své kráse. Opravdu, musím Sleek opět chválit a chválit. Pigmentace je naprosto perfektní, stíny se na víčku neslévají, vydrží krásně celý den. Sleek vám opravdu udělá skvělou službu, za malé peníze.

Stíny jsou opět sestaveny velmi krásně. Můžete s paletkou vytvořit jak jednoduché přirozené jemné líčení, tak i něco divočejšího na večer, na nějakou párty. Řekla bych, že tato paletka je plná netradičních barev, které se jen tak často někde nevidí. 

Jsou krásně máslovité a nepráší. Sleek prostě jede :)


Klasicky nechybí pěnový aplikátorek, který, co si budeme povídat, nikdo z nás asi nepoužívá :D. A tady už vidíte všechny stíny v jejich peckové pigmentaci:


Já jsem z této paletky naprosto unešená. Nejraději bych od této značky měla snad všechny jejich paletky.

Jak se Sleek zamlouvá vám? :)

7 komentářů:

 1. Nádherná, <3 já ji ještě ani nezkoušela :-/ má to nevýhodu mít tolik paletek od Sleek, protože je nestačíš pak všechny používat a využívat :-/ :-/ Je mi jich strašně moc líto, že se mi tu jen tak valí :-D ale už se těším až se s ni budu líčit :-) na podzim ideální a konečně i burgundy barva :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásná paletka a ta pigmentace, paráda. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ta je nádherná :) Líbí se mi ty barvy a pigmentace

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness