středa 9. září 2015

Too Faced Chocolate Bar recenze + líčení

Ahoj Charmings!
Dneska jsem si pro vás nachystala recenzi na čokoládovou paletku od Too Faced, kterou jsem vždycky chtěla vyzkoušet. Tato možnost se mi naskytla díky mé skvělé kamarádky Lucky, která mi paletku půjčila. Já ji na oplátku půjčila svou Vice 3 od Urban Decay :)


Jak můžete vidět, paletka má i vzhled tabulky čokolády. Kdo z nás, by se hnedka nezakousnul? :) Co ale víc, paletka voní po čokoládě a stíny tak i chutnají! Lucka mi říkala, abych si dala trošku na prsty a olízla, snad to není nějak zdravotně závadné :D ale opravdu tak stíny i chutnají. Akorát po nich nepřiberete :)


Zde už vidíte seskupení stínů. Téměř všechny jsou hnědé a přirozené, až na fialovou Candied Violet, na tu jsem se těšila nejvíce. Bohužel se ukázalo, že jediný tento stín je hrozně špatně pigmentovaný a téměř nepoužitelný. Na ruce to ještě ujde, ale nanést ho na oko, to vyžaduje nejspíše talent. Vůbec se nepodobá stínu v paletce, musela jsem ho nanést prsty a i tak nešlo nic vidět, takže fotku jsem nakonec ani nevyužila a nedávám ji sem.


Určitě oceňuji, jak si výrobci pohráli s názvy stínů :)

Co se týče pigmentace stínů, na ruce to vypadá opravdu skvěle (až na zmíněnou fialovou). Na oku je to mnohem horší, což mě celkem mrzí. Uvidíte to na fotce, na které jsem zachytila líčení. Použila jsem do vnitřního koutku White Chocolate, přes víčko Creme Brulee, do záhybu Milk Chocolate a na vnější polovinu víčka Cherry Cordial (která na oku ve skutečnosti vypadá jako hnědá a ne červená. A to jsem ji nanášela hned v několika vrstvách!). Červenou a zlatou jsem použila i na spodní víčko, ale červená opět, jako kdyby tam ani nikdy nebyla...


Musím říct, že od paletky této značky jsem čekala mnohem více. Když si vezmu, kolik stojí...jsem ráda, že je jenom půjčená.
Myslím, že stíny za 1300 korun, by se měly chovat trošičku jinak. Bohužel. Existuje mnoho lepších a levnějších stínů, třeba stíny od Sleek, na které se můžete těšit v příští recenzi :)

Mějte se krásně! :)

8 komentářů:

 1. Skús si na viečko naniesť bielu ceruzku a až na to očný tieň. Malo by to zvýrazniť farbu tieňu :)
  Mňa osobne táto paletka neláka kvôli tej vôni, čo nie je nič dobré pre moje citlivé oči. Ale naopak láka ma od nich paletka Natural Eyes, či ako sa volá :D

  simona-zacko.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Luci jsem ráda, že se ti paletka aspoň líbila vzhledem když ne už kvalitou. Já sama jsem s té paletky dost zklamána. Nepomohla ani báze od Catrice, která je hodně moc chválená ani bílá tužka. Možná že to nakonec drží jen s bázi od Too Faced. I když u tak drahé znáčky by měly stíny držet i bez báze. Stejný pocit jsem měla s Vice 3, kdybych totiž nepoužila aspoň tu tužku tak líčení není tak pěkné. Je to dost velké zklamání u takhle drahých znáček, ale jsem ráda, že jsem ji mohla vyzkoušet. Ale za mě vyhrává UD. Ale prostě Sleek stojí cca 280,- a ještě mě nikdy nezklamal a i bez báze je to líčení úplně super. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné stíny! Nádherné oči! :p
  Pár recenzí už jsem na tuhle paletku četla a většinou to všichni chválili! Určitě ji také vyzkouším :)
  www.catherineribbon.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. už som si myslela že to je fakt čokoláda :D
  ale krásne sú to tiene a výborne si zvládla líčenie !
  https://clodyteenmummy.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné líčení! Jen mně překvapilo, že je tak slabě pigmentovaná, myslela jsem, že je lepší...

  OdpovědětVymazat
 6. Super líčení, tato paletka je na mém wishlistu :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 7. Mně se líbí ta jemnost těch stínů, ale takový prachy bych za ní tedy rozhodně nedala! :D A jak chutná? Dobře? :D

  http://gabux-creativity.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness