středa 7. října 2015

Essence All About Bronze Eyeshadow Palette Recenze

Ahoj Charmings! :)
Jak jste si určitě všimli, nejraději testuji paletky a oční stíny. Je jedno, jestli jsou tmavé nebo světlé, nude nebo bláznivě barevné...miluji je všechny. Proto tady pro vás mám další paletku na zrecenzování.

Tentokrát se bude jednat o paletku značky Essence, která přišla na podzim na trh s pěti novými paletkami. Všechny se jmenují All About a podle barev očních stínů se odvíjí i pokračování názvu: Nudes, Greys, Roses, Bronze a Vintage.

Já byla v Rossmannu obhlédnout všechny z nich a nakonec jsem si domů odnesla bronzovou paletku.


Tuto paletku jsem si vybrala zejména díky jejímu složení barev a hlavně pigmentaci. Zdála se mi ze všech nejpigmentovanější a na ruce nejvíc odpovídající tomu, co vidíme v obalu.

Obal paletky je opravdu pevný, občas mám i problém ji otevřít. Neberu to jako vadu, právě naopak si myslím, že kdyby mi paletka spadla, obal by stíny zachránil.

Jak můžete vidět, paletka je poskládaná z osmi krásných barev, se kterými uděláte velkou parádu. Stíny na očích s primerem vydrží bez problémů celý den. Jsou stále stejně pigmentované a z oka rozhodně nevymizí.

Zde už se můžete podívat na jejich pigmentaci:


Já osobně si troufám říct, že tato paletka je svatý grál celého Essence stojanu. Ostatní paletky z řady All About mi tak dobré pigmentací už nepříjdou, bohužel. Musím ale vychválit černý třpytivý stín v paletce All About Greys, protože ten je naprosto neskutečný a dokonalý. Zbytek paletky je ale horší, takže jsem ji nakonec v regálu nechala.

Mě zajímá, jestli vy máte zkušenosti s touto paletkou nebo s jinými paletkami této řady. Určitě mi napište dolů do komentářů, s kterou a jestli jste s ní spokojeny, dámy :)

6 komentářů:

 1. Já jsem se po těchto paletkách už taky dívala - nejvíc mě zaujala Roses, Nudes, ale i Greys - právě díky té krásné černé :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já se na ní chystám, hodně lidí ji chválí :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Paletka vypadá moc hezky, taky jsem zvažovala její koupi, ale odolala jsem a koupila si potřebnější tvářenku. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Na paletku jsem se v drogérii dívala, ale nakonec jsem si jí nevzala :))
  Možná si pro ní ale skočím, stále přemýšlím o koupi :-D

  Nela z Beauty Charm
  GIVEAWAY - O krásné šperky

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné odstíny :)
  http://blogbeautybyk.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. ja som si kupila minule paletku catrice ale skor taku matnu tiež hnede odtiene tie sa mi vždy veľmi páčili aj tieto vyzeraju užasne:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness