pondělí 7. prosince 2015

Tipy na dárky pro NĚJ!

Ahoj Charmings!
V dnešním článku jsem si připravila pár typů na dárky pro muže. Nevíte co dát příteli, tátovi nebo dědečkovi? Inspirujte se touto klasikou, kterou rozhodně nic nezkazíte a uděláte radost :)
1. Kosmetika - ať už vlasová nebo tělová, určitě potěší každého muže. A když už nic jiného, můžete darovat klasicky kosmetický balíček zaměřený třeba na pánské holení. Je to něco, co využije vždy a nikdy s tím nešlápnete vedle.

2. Hodinky - pokud znáte dobře vkus obdarovaného muže, určitě můžete jako skvělý dárek zvolit hodinky. Většina mužů přece rádo nosí hodinky :)

3. Kniha - pokud rád čte, kniha ho určitě potěší, když se ale trefíte do oblíbeného žánru a knihy, kterou ještě nečetl. Pokud si myslíte, že je to malý dárek, co takhle místo knihy pořídit trošku dražší čtečku? :)

4. Vůně - další z klasických dárků, pokud víte, co dotyčnému voní a nevoní :)

5. Peněženka - co si budeme povídat, někteří muži nosí jednu peněženku tak dlouho, dokud se nerozpadne. Myslím, že je to velmi vhodný dárek :)

A co navrhujete vy? :)

3 komentáře:

  1. Vůni, pěněženku i knihu můj milý dostane..:) plus jěště něco..:)

    OdpovědětVymazat
  2. Ja som všetko z tvojich nápadov už priateľovi dala na predošlé sviatky. Takže tieto Vianoce som bez nápadu :(((

    OdpovědětVymazat
  3. Mě ještě tak napadlo teď koupit třeba nějakou truhlu nebo truhličku, krabici, cokoliv a dát do toho nějaké drobnosti co má rád :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness