středa 8. června 2016

Goodbye Damage nebo Welcome Damage? Garnier Goodbye Damage recenze

Ahoj Charmings!
Dnešní článek bude jedna z těch méně pozitivních recenzí. Pokud můj blog znáte už delší dobu, tak víte, že jeden z mých nejoblíbenějších šampónů na vlasy, je právě od značky Garnier Fructis z té jejich zelené řady.


Jenomže ten mi došel a já se rozhodla vyzkoušet od této značky nějaký jiný. A tak jsem sáhla po Garnier Fructis Goodbye Damage. Jednak proto, že byl v akci (stál zrovna nějakých 50 Kč), tak i proto, že si ho většina blogerek a youtuberek vychvalovala.


Bohužel to byla chyba. Pokud je ten zelený nejlepší šampón, který jsem kdy měla, tento je pak nejhorší. Jak si můžete všimnout na balení "odvrátí 1 rok poškození za 1 týden". Jenomže problém je v tom, že moje vlasy nikdy nebyly poškozeny tak, jako od té doby, co používám tento šampón. Lesknout se sice lesknou, ale vůbec se nedají rozčesat, jsou polámané, zadrhávají se v hřebenu, jsou zamotané a vzájemně zapletené.
Za mě tedy rozhodně ne.

Ale zajímala by mě vaše zkušenost s tímto šampónem. Zkoušel ho někdo? Jak sednul vám? :)

3 komentáře:

 1. Měla jsem ten zelený myslím několikrát, ale jinak si teď šampony nekupuju (dobře předevčírem jsem si v dm koupila) :D dodělávám zásoby, co mám doma a zásoby od tebe :D

  OdpovědětVymazat
 2. Já šampony moc nestřídám a držím se většinou u jednoho, ale nedávno jsem si koupila ten fialový s granátovým jablkem a je parádní. Nemám vlasy tak kudrnatý jako normálně a moc mi vyhovuje :) Tenhle jsem ale nezkoušela.

  Karolína z Operace Anthropoid

  OdpovědětVymazat
 3. tak já jsem s tímto šamponem maximálně spokojená. Vyzkoušela jsem snad všechno od Gliss kur, Elseve, Pantene, Shauma, Balea, Cien ... ale tento je prostě top. Přijde mi že s nim mám úplně krásné vlasy, čím dele jsem šampon a balzám a masku používala tím lepší byly výsledky. A doposud to byl jediný šampon který jsem kupovala stále a do zásoby. Mám dost citlivou pokožku a ze všech šamponu mě svědí hlava, zkoušela jsem i H&S a ani ten nepomohl a s kopřivovým šamponem mě sice hlava nesvědila, ale moje vlasy nešly vůbec rozčesat. A s tímto šamponem jsem zažila zázrak, nejen že moje krásné dlouhé husté vlasy šly krasně bez problému rozčesat, byly jemné a voňavé, ale taky mě po něm nesvědila hlava. Což je pro mě fakt super, Vím že jsem si od Garnieru koupila jednou ještě jiný šampon myslím ten žlutý a ten mi vůbec nesedl a vlasy se mi zacuchavaly fest. Takže to je fakt asi, že každému sedí něco jiného. Ale za mě je to top šampon a top řada dokonce s olejíčkem jsem neměla ani konečky rozdvojené pěkně se zacelily. :-) Tak to je fakt škoda, že tobě nesedl :-/

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness