pátek 15. července 2016

Nevšední kousek v mém botníku

Ahoj Charmings!
Troufnu si říct, že téměř každá z nás má ve svém botníku nevšední crazy kousek. Určitě jste někdy koupily nějaké botky, které jste pak nikdy nenosily, ale přišlo vám líto je vyhodit. Že ne? Já ano.

Pamatuji si, jako by to bylo včera, když jsem viděla na vinted (tehdy ještě votočvohoz) galaxy vansky u jedné slečny. Byly opravdu nádherné. Psala jsem té slečně, kde je pořídila, a řekla mi, že si botky takhle namalovala sama, a že maluje na všechny druhy - tedy tenisky, conversky, kecky a dokonce i lodičky. Když jsem si prohlížela fotky její tvorby, musela jsem ji taky o něco požádat.

 Nakonec jsem se rozhodla pro kecky, takže mi slečna koupila kecky u vietnamců a pohrála si s nimi.


Výsledek vypadá sice opravdu hezky, ale nakonec jsem je ven nikdy nevytáhla. Jednak proto, že jsou mi trošku větší a jednak proto, že jsem je prostě neměla s čím kombinovat. Pouze jednou jsem si je vzala s sebou do kabelky, když jsem šla na maturitní ples - cestou domů se mi výborně hodily, protože v lodičkách se už opravdu nedalo vydržet.


Celkově mě vyšly asi na 300 Kč, ale dala jsem jim málo šanci. Možná to letos v létě změním.

A co vy? Jaký crazy kousek máte ve svém botníku? :)

6 komentářů:

 1. Musím uznat, že vypadají skvěle. Doma mám boty, které moc nenosím hlavně kvůli vyššímu podpatku, ale koupila jsem si je, protože se mi prostě líbily. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě je škoda je toto léto nevyvětrat. :) Mně osobně by se moc líbily ke klasickým jeansům a bílé halence s rudou rtěnkou, vypadalo by to božsky ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé galaxi botky :) Mxyslím, že tohle léto je ještě vytýhneš několikrát :)))

  INKA lifestyle blog

  OdpovědětVymazat
 4. tak ty jsou super, škoda, že je nenosíš, musíš to brzy napravit :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness