pondělí 4. července 2016

Yankee Candle Wishlist

Ahoj Charmings!
Teprve nedávno jsem se dozvěděla, že Yankee Candle prodávají i na parfums.cz! No a protože doma mám spoustu Yankee Candle vosků, ale pouze jednu svíci ve skle, rozhodla jsem se sepsat menší wishlist. Jak sami zjistíte, převažují v něm především sladké vůně. Obrázky svíček jsou opět z parfums.cz.

Cranberry Pear 
Tuto vůni jsem do mého seznamu přání zařadila pro úžasnou vůni hrušky. Nevím co se stalo, ale poslední dobou mi hruška voní čím dál tím víc a dokonce i chutná - ne vždy to tak ale bylo. V kombinaci s brusinkou musí být tato vůně opravdu skvělá. Více informací a cenu jednotlivých velikostí Cranberry Pear je na e-shopu.Jelly Bean
Na tuto vůni mám zálusk už tak minimálně rok a půl. Miluji totiž tyto Jelly Beans, tak proč s nimi nemít i svíčku? Musí vonět opravdu nádherně!


Soft Blanket
Údajně by Soft blanket měla být jedna z nejvydařenějších vůní Yankee Candle. Svěží jemná vůně. A podívejte se na ten roztomilý design! Líbí se vám?


Raspberry Sorbet
Tato vůně by měla připomínat skvělou malinovku, což je můj hodně oblíbený nápoj. Ta představa, že se mi vůně rozléhá po pokoji...musím ji prostě někdy mít. I ta barva svíčky je úžasná.


Blueberry Scone
Poslední svíčka, kterou vám dnes ukážu, je tato borůvková Blueberry Scone. Už od malička miluji všechno lesní ovoce a borůvky asi nejvíce. I proto mě zaujala tato vůně. No koukněte na to, ta svíčka nemůže vonět jinak, než božsky.A jakou vůni těchto svíček máte na seznamu přání vy? :)

8 komentářů:

 1. soft blanket jsem měla vosk a je úplně boží ^^

  OdpovědětVymazat
 2. Svíčku s vůní Blueberry Scone si také plánuji pořídit :))

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Jelly Beans a sorbet jsou dokonalé vune obě mám ve vosku :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 4. Cranberry pear a sorbet mám ve vosku a voní naprosto božsky. Jelly bean bohužel nemůžu nikde sehnat :(

  INKA lifestyle blog
  FB page

  OdpovědětVymazat
 5. Yankee Candle milujem! Najradšej mám jednoznačne Vanilla Chai :)

  OdpovědětVymazat
 6. nedávno jsem si pořídila Raspberry Sorbet a je úúúžasná! <3 moje posedlost Yankee Candle je stále větší :D

  OdpovědětVymazat
 7. mi nejvíce od YC vyhovuje asi vůně pink sand je to velmi jemná příjemná vůně a kdybych si koupila jejích svíčku tak jedině tuto vůni.

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness