úterý 24. ledna 2017

Vánoce a Nový rok v Londýně

Ahoj všichni!
Pokud si pamatujete můj článek 1001 cílů za 101 dní, určitě víte, že jedním z mých cílů bylo oslavit Vánoce v cizí zemi. A v roce 2016 se mi to povedlo.

Bylo to úplně poprvé, co jsem slavila Vánoce bez své rodiny. Nejdříve jsme vůbec netušily, co podnikneme. A navíc, v Londýně se 24. prosince úplně normálně pracuje, jelikož se v Anglii dávají dárky až 25. prosince ráno. Takže mezitím, co jste koukali na Popelku a měli v sobě už polovinu bramborového salátu, já jsem pracovala v celkem přeplněné restauraci. Jedinou výhodou toho všeho bylo, že jsme zavírali už v 10 večer, protože 25. prosince autobusy prostě celý den nejezdí, takže abychom se všichni stihli dostat domů.

S kamarádkama jsme si stihly udělat bramborový salát ještě předtím, než jsme musely jít do práce, ale alespoň se nám krásně do dalšího dne uležel. K tomu jsme si ještě daly luxusní jahody v čokoládě a skleničku vína. A pak hurá na Štědrý večer do práce.


Jak jsem už zmínila, skončila jsem v 10 hodin. A s mou nejlepší kamarádkou a našim spolubydlícím jsme měli naplánovanou malou vánoční párty. Abyste tomu správně rozumněli, myslím tím trošku vínka, nějaké zobání a předávání dárků. A taky trochu cukroví, které mi mamka poslala společně s dárky. A balíček od ní mi přišel přesně na Štědrý den ráno :))


25. prosince jsem naštěstí měla volno, takže jsem nemusela řešit, jak se dostanu do práce, když nejezdí autobusy. Právě naopak, ještě jsme se s Luckou sebraly a jely k naší kamarádce, kde jsme si opět daly trochu cukroví, dárků a náš den předem udělaný bramborový salát. A po tom, co chudák Lucka musela jít do práce, my s Dančou jsme se koukaly na Sám doma. Bez Kevina to prostě nejsou Vánoce :)

Co jsem taky na Londýně o Vánocích milovala, byla ta krásná vánoční výzdoba všude, kam se podíváte. A ta přetrvávala i chvíli po oslavě Nového roku. Ten jsem ale bohužel moc neslavila. Opět jsem byla v práci a i když jsme zavírali o hodinu dřív než obvykle, nestihla bych už dojet se podívat někam na ohňostroj. A tak jsem opět jela k Danči a oslavily jsme to akorát tak čajem a povídáním. Bobek totiž byla na antibiotikách.


Takže takové byly moje Vánoce a Nový rok v Londýně. Omlouvám se, že vydávám článek až teď, ale v noci mi došlo, že jsem se s vámi o to vůbec nepodělila. Tak snad se vám článek líbil.
Hezký den všem!

3 komentáře:

 1. Čekala bych, že se trochu rozepíšeš, něco třeba o jejich tradicích nebo trochu víc :)
  Ale jinak ti závidím, že jsi byla mimo ČR o vánocích. Já jsem to taky chtěla udělat. Vyrazit si s kámošema na 4 dny do Bruselu, ale nevyšlo jim to a sami by mě napustily. Alespoň, že za pár týdnů mě čeká cesta do Londýna na moje narozeniny, teším se až je oslavím :)
  Ps : ta fotka nočního Londýna je úchvatná a na ty jahody jsem dostala chuť
  Ps1 : Mohla by jsi napsat tipy pro cesty do Londýna třeba o cestování s autobusem prostě nějaké cheat life London

  http://kennedygomez1.blogspot.cz/2017/01/volkswagen-tour-airport-style-cz.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ráda bych se rozepsala o tradicích v Londýně, ale bohužel nebydlím s nějakou anglickou rodinou, od které bych se to měla dozvědět. Takže proto jsem se nějak nerozepisovala :)
   Ale nějaké tipy na cestování po Londýně můžu napsat článek :)

   Vymazat
 2. Nesnáším Popelku 😂 a celý Silvestr jsem jen utěšovala Cessie, protože se bála těch petard a ran, které byly celý den a pak i několik dní potom :/

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness