úterý 22. srpna 2017

Sbírka mých křiváků


Když jsem přijela do Londýna, můj styl oblékání se velmi změnil. Zejména díky větším finančním možnostem. A objevila se u mě nejedna úchylka. Největší z nich je asi právě na křiváky, kterých mám víc než dost. Přitom to začalo jednou nevinnou koženkovou bundou...

A teď už mám těchto bundiček deset. Kdy je přestanu nakupovat, to netuším. Mám už totiž téměř všechny barvy. Akorát k růžové mě to moc netáhne. Ale minimálně jednu smaragdovou určitě potřebuji.


Tato černá bunda sice není křivákem, ale všechno tohle šílenství s ní začalo. Všichni mě chválili jak moc mi sluší a já se do ní prostě zamilovala. A konec konců, nějakou černou jsem potřebovala i do práce, takže kdo by si bundu pod takovou výmluvou nekoupil že? Pořídila jsem ji za 25 liber v TKMaxx.


Druhý kousek sice taky není křivák, ale je to jedna z mých nejoblíbenějších bundiček. Pořídila jsem ji v TKMaxx za stejnou cenu a byla to moje druhá bunda do sbírky. V nádherné vínové barvě, která je jednou z mých nejoblíbenějších.


I má třetí bunda sklidila obrovský úspěch. Je ze stejného obchodu za stejnou cenu a tahám ji celkově asi nejčastěji.


K těmto třem bundičkám přibyl po pár dnech i křivák. Je z New Looku, ale jeho cenu si už opravdu nepamatuji. Je trošku kratší a myslím, že jsem si mohla vzít i větší velikost. Ale i přes to ho občas ven vytáhnu.


O pár měsíců (dobře, možná jenom o jeden) jsem měla chuť si koupit černou bundičku, ale s páskem. Protože přece má první černá bundička žádný pásek nemá #logikalucie. No a tak jsem si objednala tuším z Pretty Little Thing tuto krásku.


No a pak mě čekala návštěva Česka. Ještě před ní jsem projížděla vinted a hledala, co hezkého bych si mohla koupit a vzít si to zpátky do Londýna. A tak jsem přišla k této bundičce z Clockhouse, která mě vyšla asi na jenom dvě stovky.


Chvíli na to přišla na řadu okrová barva. To je tak, když začnete skládat skvělé outfity a přemýšlíte, co k sobě sladit. No a máte okrové boty, takže potřebujete okrovou bundu. To dá rozum. Bohužel si nepamatuji ani cenu, ani e-shop, ze kterého jsem ji pořídila.


Velkou radost jsem si udělala jednou v Bershka, kde jsem pořídila tento krásný rudý křivák za nějakých 25 liber. A chválí mi ho i cizí paní na ulici, takže jsem z něj opravdu nadšená.


Poslední dvě radosti v mé sbírce jsem si pořídila minulý týden. Fialová bundička je z River Island a je to nejdražší z těchto všech bund, kterou vlastním. Stála 60 liber a já jsem prostě nemohla vydržet do slev. A bílá bunda je z Bershka, která je za stejnou cenu, jako ta červená.


Z mé sbírky je to vše. Budu ráda, když mi dáte vědět do komentářů, která z těchto bundiček se vám líbí nejvíce a jestli také máte nějakou takovou úchylku :)

Budu se na vás těšit u dalšího článku!
Vaše L.

11 komentářů:

 1. bundy mi nic neříkají, jsem ráda, že mám jednu na podzim, jednu na zimu a jednu lehkou do deště :D ale třeba tašky <3 :D

  OdpovědětVymazat
 2. To je teda pořádná sbírka! Já to s křiváky a koženými bundami zkoušela, jenže mi žádná neseděla a po několika pokusech jsem to vzdala. A v ten moment se ve mně probudila láska k džínovým bundičkám :D

  Karolína & Maličkosti ze života

  OdpovědětVymazat
 3. Téda, ty jich teda máš! To já vlastním jeden v nude odstínu z Primarku a jsem spokojená :D

  OdpovědětVymazat
 4. Bože můůůůj, tohle jsem neměla vidět :D Světle modrá, tmavě modrá a ta lila! Zamilovala jsem se. Já úchylku tedy na žádné oblečení nemám, spíše na kosmetiku :D

  http://life-by-marie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Wow, docela sbírka :) Já mám jenom 1 křivák, ale chci si pořídit ještě nějaký nový :)

  OdpovědětVymazat
 6. Wow, to je teda pestrá a bohatá sbírka! :) Krásné kousky.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 7. Ten hnědý a žlutý bych brala hned! Křiváky mám tuším dva - černé, ale zas tolik si na ně nepotrpím :)

  Lady Lenna

  OdpovědětVymazat
 8. Aha, hm, k čemu tolik křiváků? Tolik nemám bund celkově včetně zimní a kabátu... :D

  OdpovědětVymazat
 9. Ty krááso.. fakt sbírka, já mám jednu tmavě modrou, která je hodna vyhodit a ty jich máš od každé barvy jednu. Mě se líbí třetí a čtvrtá.

  OdpovědětVymazat
 10. Božíí! Ten tmavě modrý, tmavě žlutý a ty dva poslední světlé jsou TOP! JEště ti chybí už jen bordó:-). Máš je fakt skvělý!

  Měj se krásně!
  papa ByGabra

  http://www.bygabra.cz/

  OdpovědětVymazat
 11. Ty jo ty jich tedy máš..:D Já mám tedy jen jeden černý..:D Líbí se mi ten hořčicový.

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness