sobota 23. září 2017

Hyde Park


V úterý jsem po hodně dlouhé době měla opravdu špatný (no zase tak úplně ne) day off. Měla jsem domluvenou návštěvu u dvou přátel a oba mi postupně dali vědět, že se nemůžu stavit, protože musí jít do práce. A tak jsem zůstala úplně sama. Vzala jsem s sebou svůj Polaroid a vydala jsem se na procházku do Hyde Parku, kolem kterého jezdím každý den do práce, takže tohle prostředí je mi opravdu blízké.


Protože jsem ale měla velmi smolný den, obráceně jsem vložila krabičku s filmem do Polaroidu a nepodařilo se mi ji vyndat. Takže žádné Polaroidové fotky nevznikly. Přesto jsem se ale rozhodla pořídit fotky alespoň iPhonem a podělit se s vámi o krásy tohoto skvělého parku.

Pokud někdy budete v Londýně, rozhodně se tomuto místu nevyhněte. A hlavně leží opravdu kousek od Oxford Street, takže si tam můžete zajít po nákupech odpočinout.

Teď už vás nechám se kochat fotkami. Určitě mi dejte vědět, jestli jste někdy Hyde Park navštívili a nebo se do Londýna teprve chystáte.

Mějte se krásně.
Lucie


4 komentáře:

 1. V Londýně jsem nikdy nebyla ale určitě se tam jednou vydám. Z UK mě hrozně moc láká Edinburg. Smolný den občas přijde, to je normální ale i taková procházka o samotě může být přínosem.

  OdpovědětVymazat
 2. Přidávám se k Terezce.. v Londýně jsem nikdy nebyla, ale ráda bych se tam někdy podívala. Fotky jsou kouzelné.. a neboj jeden špatný den značí, že přijde další a ten bude krásný :-) Hlavní je nevěšet hlavu, a vždy na tom hledat něco pozitivního :-)

  Soutěž o produkty Couleur Caramel v hodnotě 1500 Kč

  OdpovědětVymazat
 3. Takový náš lesopark :D už se těším až bude padat listí, to pak chodím do lesoparku nejraději. Má to tu správnou atmosféru <3

  OdpovědětVymazat
 4. Tolik labutí a ty fontány :) v Londýně jsem byla, ale v Hyde Parku ne, budu to muset někdy napravit :D :)

  LADY LENNA

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness