pondělí 9. října 2017

Gerard Cosmetics Lipstick & Lip Gloss recenze


Gerard Cosmetics je jednou z těch značek, kterou jsem objevila díky Youtube. V Česku je opravdu těžké se k ní dostat, ale tady v Anglii to zase takový problém nebyl. A tak jsem si řekla, proč ne. Objednala jsem si jeden lesk na rty (kvůli kterému jsem tu objednávku vlastně dělala) a jednu rtěnku, aby se mi to poštovné alespoň trošku vyplatilo. A jak jsem s produkty spokojená, to se dozvíte v pokračování tohoto článku.

Produkty mi byly zaslány v pěkných elegantních černých krabičkách. Moc se mi líbí i detail na krabičce od lesku na rty, nápis, který říká Color your smile.


Začala bych asi rtěnkou, která mi svým balením nápadně připomíná rtěnky od MAC. Tedy, co se tvaru týče. Rtěnka je zahalená do zlaté barvy a na jejím obalu můžeme vidět název značky Gerard Cosmetics. Ze spodní strany můžeme pak najít název odstínu Kiss&Tell

Nikde však není na obalu vidět, o jaký odstín se jedná. Takže pokud bych měla těchto rtěnek více, asi bych na obalu uvítala nějaké malé barevné označení, abych při výběru odstínu nemusela každou rtěnku otevírat.

Vůně rtěnky je nijak nevtíravá, právě naopak, je velmi příjemná. Stejně jako její krémová konzistence. Nanáší se opravdu hezky a vytrácí se ze rtů rovnoměrně, což oceňuji, vzhledem k tomu, že to není žádný celovečerní držák. Nevidím na ní nic speciálního, co by mě přinutilo si koupit další odstín. Klasická průměrná rtěnka s hezkým obalem.


Co se lesku na rty týče, tam jsem spokojená moc. A to i přes to, že lesky nenosím téměř vůbec. Pokud chci po nějakém sáhnout, vyberu právě tento. Nijak zvlášť nelepí a je lehce zbarvený do krásné nude barvy Shimmer of Hope, která kupodivu sluší i mně :) 

Jeho vůně je trochu silnější než u rtěnky, ale je také velmi příjemná. Palec nahoru dávám i za balení, které obsahuje malinké zrcátko. Jediné mínus, které balení musím vytknout je to, že svítící diodky, které jsou uvnitř, nevydržely svítit moc dlouho a přestaly fungovat ještě před tím, než jsem vám stihla udělat fotky na tuto recenzi. Na fotce můžete ve víčku vidět 4 diodky, z nichž svítí už pouze dvě a velmi malinko, takže jsem si jich už dlouho neužila. Pro představu vám ale sem vložím video mé oblíbené youtuberky BeautyyBird, která v něm tento lesk používá a tak se můžete podívat, jak lesk zezačátku svítil :) 

Výdrž lesku je srovnatelná s každým trošku kvalitním leskem. Z dnešní recenze je to už vše. Budu ráda, když mi dáte vědět, jestli jste někdy vyzkoušeli produkty od značky Gerard Cosmetics, nebo se na to třeba teprve chystáte. 


Budu se těšit u dalšího článku.
Lucie

5 komentářů:

 1. mne sa teda ten rúž veľmi páči :) teda najmä odtieň máš pekný :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Abych byla upřímná, značku vidím poprvé. Více se mi líbí rtěnka, přijde mi jakoby měla sametový finish a to mám nejraději.

  OdpovědětVymazat
 3. Oba odstíny jsou krásné. O značce jsem slyšela poprvé :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 4. túto značku nepoznám a ani som o nej nepočula, ale oba majú krásne odtiene! ^^.

  THE WORLD BY KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat
 5. Značku vůbec neznám, ale rtěnky vypadá hodně dobře. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness