pondělí 2. října 2017

Lucy's Chart - Září 2017


Podruhé, co píšu Lucy's Chart za září v Londýně. Ano je to tak, v září jsem oslavila přesně rok od doby, co jsem se přestěhovala do Londýna. Takže tento měsíc je pro mě tady celkem symbolický a stále ráda vzpomínám na své začátky. A opět utekl jako voda.

1. Nejoblíbenější/ nejzajímavější moment tohoto měsíce
Je to zvláštní takhle napsat, ale myslím, že se opravdu neudálo něco tak speciálního, co by stálo za zmínění. Bohužel.


2. Nejoblíbenější písnička
U tohoto bodu mám naopak jasno. Jedná se o CNCO, Little Mix - Reggaetón Lento (Remix)


3. Nejoblíbenější film/video/seriál
Bohužel jsem tento měsíc snad ani žádný film neviděla.


4. Věc/moment, který mně udělal pyšnou nebo donutil se stydět
Je to sice úplná maličkost, ale jsem na sebe pyšná za to, že se mi v hlavě začaly rodit nápady na všechny narozeniny a Vánoce, které se nezadržitelně blíží. Taky to máte tak, že v první polovině roku skoro nikdo nic neslaví, ale před Vánoci mají narozeniny téměř všichni?

5. Nejoblíbenější/ nejpoužívanější produkt měsíce
Ukazovala jsem už minule, takže to nebude žádná novinka. Tento měsíc to opět na plné čáře vyhrála Glitter Bomb paletka od Too Faced.6. Propadák měsíce 
Tento měsíc se naštěstí obešel bez propadáku.


7. Koupená věc, ze které mám největší radost
Rozhodně tato krásná mikina z H&M. Jak můžete vidět, trend tohoto roku - nášivky, mě také neminul. A to jsem si říkala, že vzhledem k tomu, že nemám ráda kytky jako potisk oblečení, u mě tento trend nemá šanci. Každopádně do téhle mikči jsem naprosto zamilovaná.
8. Věc, o kterou jsem se s vámi chtěla podělit
Jak už jsem zmínila, slavila jsem první rok v Londýně a tak jsem udělala takovou symbolickou fotku :)9.  Co mě čeká a nemine v měsíci říjen? 
Danny bude slavit narozeniny, takže na to se moc těším!

A jak jste se měli v měsíci září vy? :)

5 komentářů:

 1. Mikina je fakt super a to s těmi Vánoci mám stejně, všichni teď něco slaví :D to zase budu bez peněz kvůli dárkům :D pro mě bylo září celkem hektické, zařizovala jsem spoustu důležitých věcí a hlavně jsem na sebe pyšná, přestěhovala jsem svůj blog na vlastní hosting i doménu - sama. Což je u mě jako technického antitalenta fakt zázrak :D :)

  Lenn

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna tohle mi tu napíšeš? Pokouším se o to už tři dny a stále neúspěšně! :D

   Vymazat
  2. Jaj tak to mě mrzí, to jsem nevěděla :D

   Vymazat
 2. Minia vypadá pěkně, hlavně ten potisk :-) S těmi oslavami to mám právě naopak. U nás mají zase všichni svátky a narozeniny následující měsíce po Vánocích, každý měsíc někdo včetně mě. Blahopřeji k roku v Londýně, doufám že jsi spokojená a nadále tu budeš. Pro mě bylo září dost záživné a opravdu to stálo za to ale hned prvního října se mi stala bouračka a dnes jsem se vrátila akorát z nemocnice.

  OdpovědětVymazat
 3. Ta mikina je super! Já tenhle měsíc měla bohužel dost na prd...Doufám, že bude lépe!

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness