středa 4. října 2017

With the Charm mění jméno na The Luckiness


Vítám vás všechny na novém blogu!
Omlouvám se, jestli jsem momentálně zklamala všechny čtenáře blogu With The Charm, ale už ho pod tímto názvem nenajdete. O změně názvu a adresy jsem přemýšlela už hodně dlouho a jsem ráda, že jsem se k tomu konečně dokopala. Ale proč tomu tedy tak bylo?


Možná čekáte nějaký velký milník v mém životě nebo něco takového, ale nic tak zásadního se asi nestalo. Za všechno může akorát čas.

Blog With The Charm jsem založila na konci května roku 2013, hned po maturitě. Tehdy jsem byla neskutečný blázen do kosmetiky, takže jsem věděla, o čem psát, ale na druhou stranu jsem věděla jsem si myslela, že to s ním dopadne jako s mými blogy, které jsem vlastnila předtím. Že blog povedu rok, maximálně rok a půl a pak toho nechám. A že bude tajný. Že o mém blogu nikdo nebude vědět, že budu schovaná pod nějakým jménem.

Jenomže nic takového se nestalo. Blog fungoval dál druhý rok, třetí rok, byl se mnou tedy celou vysokou a zůstal se mnou i po mém přestěhování se do Anglie. Ale začala jsem se tady měnit. Už nemám plný šuplík kosmetiky (no dobře, možná ještě stále mám, ale ne v takové míře, jako doma v Česku), nebaví mě psát recenze každý týden nebo čtrnáct dní jako předtím a hlavně, vůbec mi nevadí, že o mém blogu někdo z mého okolí ví. Naopak to všichni (už před několika lety) přijali velmi dobře a chodí si ke mně pro rady, ať už co se týče kosmetiky nebo blogování.

Už několik měsíců směřuji blog trochu jiným směrem. Je mnohem víc o mě, mém životě a hlavně se mě neustále drží. S blogováním jsem začala už od 12 let, stále mě to baví a myslím, že tohle je opravdu koníček, ve kterém jsem se našla. Koníček na celý život. Věřím, že právě tohle je ten blog, kde se jednou dočtete o mé svatbě, o tom jaké to je mít dítě nebo jaký je život třeba někde jinde, než je Česko a Anglie.

A právě proto chci, aby tento blog byl autentický, i co se názvu týče. Luckiness je anglický výraz pro slovo štěstí. A já chci mít v životě štěstí. Doufám, že se mi v životě bude dařit a myslím, že tohle je nejen o osudu, ale i o tom, jaký si ten život uděláme my sami. Zároveň jsem se snažila název blogu vybrat tak, aby alespoň trochu odpovídal mému jménu, protože už nechci být schovaná po nějakou přezdívkou - takže ano, je to i trochu slovní hříčka, nebo jak to říct. Tři počáteční písmena ve jménu blogu jsou stejné, jako tři počáteční písmena v mém jméně Lucie...čtyři, pokud mi chcete říkat Lucka.

Už půl roku jsem přemýšlela o změně a teď je konečně tady. Budu ráda, když mě podpoříte a budete sledovat můj blog i nadále. Jenom jedna malá věc - se změnou adresy přišel menší problém, co se pravidelných čtenářů týče. Nové články se vám teď v seznamu četby bohužel neobjeví - musíte se odebrat z pravidelných čtenářů a přidat znovu, pak už by to mělo fungovat.

No a je to venku. Doufám, že ten článek má alespoň trochu hlavu a patu. A doufám, že si znovu k mému blogu najdete cestu, protože přece jenom, pořád jsem to já, kdo ten blog píše :)

Krásný den všem!
Lucie

2 komentáře:

  1. Dobrý výběr názvu, snad ti přinese to štěstí :) určitě je to dobrá volba a navíc bez té přípony .blogspot to vše vypadá tak nějak lépe :) čtenáři tě určitě neopustí, protože jsi pořád na stejném místě. Já se teď stěhovala na úplně vlastní hosting, tak musím počítat s chvilkovým propadem návštěvnosti, ale snad se to podá :D taky jsem si už párkrát představovala, jak za pár let budu taková ta máma blogerka :) :D

    LENN

    OdpovědětVymazat
  2. Mě se tvé články stále objevují, což je fajn :-) Přeji ti spoustu blogerských radostí i do dalších let. Já měla dříve taky plno blogů ale nikdy mě tak nedržely jako tento momentálně. U mě v okolí to ví jen pár lidí a všichni co to vědí se k tomu staví velmi pozitivně a že si někdy články rádi přečtou, z čehož mám velkou radost. Blog člověku přidá i na sebevědomí, uvědomění sama sebe. Já jsem dřív byla dost nevýrazná osoba ve školních létech a taky dost stydlivá.

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness