úterý 7. listopadu 2017

10 důvodů, proč je fajn být single


Co si budeme povídat, být ve vztahu je nádherné. Nebo alespoň by to mělo být nádherné. Někdy to ale bohužel nevýjde a zrazu se ocitneme být sami. Ale na všem bychom měli hledat něco pozitivního. A tak jsem se pro vás rozhodla sepsat 10 důvodů, proč je fajn být single.


1. Nemusíte nikomu vysvětlovat proč, kde a s kým jste se zdržely. Ve vztahu by měla být důvěra, bohužel ne vždy tomu tak je. Je opravdu krásné, když někdo trošičku žárlí, čímž dokazuje, že mu na vás záleží, ale chorobná žárlivost je opravdu už trochu moc. Pokud jste ale single, můžete si dělat co chcete a kdy chcete, bez jakéhokoliv vysvětlování.

2. Mám si dát rtěnku nebo ne? Když jdete s někým na rande, předpokládáte, že na to líbání asi dojde. Takže vzniká dilema, jestli nosit rtěnku v přítomnosti kluka má vůbec cenu. Jako svobodná ji můžete nosit podle libosti.

3. Holení. Co si budeme povídat, holit si nohy a jiné části těla každé dva nebo tři dny, může být docela otrava. Když jste ale single, můžete tomu dát den dva navíc a nikdo kromě vás to vůbec nepozná.

4. Nemusíte si lámat hlavu s tím, co koupíte dotyčnému na narozeniny nebo Vánoce. Nevím, jak vy, ale já hrozně nerada nakupuji věci pro svou druhou polovičku. Ne, že bych byla tak chamtivá a nechtěla do něj vrazit peníze, ale koupit dárek pro kluka není vůbec jednoduché. Takže...jestli se dám s někým do vztahu, pravděpodobně asi až po Vánocích :D

5. Nemusíte k sobě ladit spodní prádlo. Klidně si můžete vzít modrou podprsenku a růžové kalhotky.

6. Nemusíte řešit, proč vám neodepsal během prvních deseti minut, co byl online. Nebo se ptát sama sebe, co asi tak dělá o dni volna, když vy jste v práci.

7. Nemusíte řešit, že jste si zapomněly vzít prášek. Což je na jednu stranu celkem smutné, na druhou stranu odpadne jedna starost pro zapomnětlivé lidi, jako jsem já.

8. Máte postel samy pro sebe. Nikdo do vás v noci nekope a nikdo vám nebere deku.

9. Máte víc času pro sebe. Nemusíte psát články na blog po nocích (nebo naopak přes den), můžete si zajít na kosmetiku, udělat si pleťovou masku nebo prostě jít shoppingovat s kamarádkami.

10. Osamostatníte se. Nemusíte dělat s někým kompromis, všechny účtenky platíte za sebe a celkově se rozhodujete, kam vaše peníze půjdou a nikdo vám nebude nadávat za to, proč jste si koupily další pár bot, když jich máte doma minimálně dvacet.

Z dnešního článku je to vše. Doufám, že jste ho četli se stejnou nadsázkou, s jakou jsem článek psala. Být ve vztahu je totiž hrozně super, ale být single má taky své výhody. Tak si celkově užívejte života, ať už sami nebo se svou drahou polovičkou. A já se na vás budu těšit u dalšího článku.

Lucie

4 komentáře:

 1. Být single má své plusy (i mínusy) stejně tak je to i ve vztahu. Super článek -krásně se četl :)

  OdpovědětVymazat
 2. súhlasím s tým, čo si napísala na záver, že všetko má svoje pre aj proti..podľa mňa keď sme single, tak chceme byť zadaní, a naopak :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Ty jo, já tedy s ani jednou z těch věcí, cos uvedla, nemám ve vztahu problém. :D S přítelem si vše podstatné říkáme a moc nikam nechodíme, takže odpadá tahle starost, nemaluju se a na spodní prádlo celkem kašlu. Na to holení už si taky tolik nehrajeme, já se sice snažím udržovat se nějak, ale nestresuji se kvůli tomu.. a náš společný čas často vypadá tak, že každý pracujeme na svém, občas si dáme pusu a pak se společně najíme. :D

  Ale chápu, že pro někoho může být vztah omezující. Já sama za sebe mám pocit, že mi dává určitý směr a jistotu.. že i když se všechno pokazí, bude tu někdo, kdo mě obejme a řekne mi, že na tom nezáleží. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem to psala samozřejmě s nadsázkou, ale je hezký, že máte s přítelem takový vztah! :)

   Vymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness