čtvrtek 21. prosince 2017

Můj první vánoční stromeček


V úterý jsem se konečně vrhla na zdobení stromečku. Je to oficiálně můj první stromeček, který jsem si koupila a nazdobila sama. Ale to bych nebyla já, abych i u něčeho tak jednoduchého nenašla pár překážek. Největším problémem bylo pořízení samotného stromečku. Nechtěla jsem něco malého, ale zase ani ne úplně velkého, když jsem na ten stromek sama. Jedinný, který odpovídal mé představě, byl vyprodaný. A tak mi nezbylo nic jiného, než koupit o trochu menší černý se stříbrnýma koncema. Měla jsem celkem strach, jak bude stromeček vypadat, ale nakonec jsem byla příjmně překvapená. A dokonce jsem pak přišla i na to, že na konci větví stromečku jsou zabudovaná barevná světýlka.
To jsem tehdy ale netušila, takže jsem se ještě v pondělí ráno vydala na lov světýlek. Asi ve čtyřech obchodech mi řekli, že tam nic nemají. A to jsem ještě měla navíc jeden požadavek - světýlka nesmí být žlutá a nebo barevná. Toužila jsem po bílé, vzhledem k barvě stromečku a ozdob, které jsem pro něj vybrala.
No a v úterý ráno (tedy těsně před zdobením) jsem zjistila, že k ozdobám nejsou přidělané žádné háčky. A tak jsem se vydala hledat ještě háčky, které jsem ale nesehnala, takže jsem musela na všechny ozdoby navazovat stužku.
Nakonec jsem se ale se stromečkem poprala, mám jej ráda a možná si ho nechám i chvíli po Vánocích. Jak se líbí vám?

6 komentářů:

 1. Stromek se nechává do 6. Ledna do tří králů, aspoň mi to tak máme každý rok. Mně včera Cessie hodila na zem stromek, co mám v pokoji :D

  OdpovědětVymazat
 2. Umělá hmota mne děsí. Ale chápu, že v cizím velkoměstě je nutno přizpůsobit se tamním zvykům.
  Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě. Být doma v Česku,tak mám stromeček asi živý, ale tady jsem ráda alespoň za něco :)

   Vymazat
 3. No tak tej je nádherný, si šikulka :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezky nazdobený :)

  Přeji Ti krásné a šťastné Vánoce!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness