sobota 9. prosince 2017

Tři oslavy narozenin


Asi málo komu se podaří mít hned tři oslavy narozenin. Minulou sobotu jsem slavila své 24. narozeniny, to číslo už pomalu přestává vypadat hezky :D Ale všichni mi říkají, že vypadám na 19 a 20, tak snad nekecají a opravdu tomu tak je. A nezahálela jsem, slavila jsem to hned třikrát. Jedna z oslav sice zrovna dvakrát dobře nedopadla, ale ke všemu se dostaneme.

Jak už jsem zmínila, narozeniny jsem měla v sobotu. Přijala jsem pár gratulací a odpoledne jsem šla do práce, kde sice všichni věděli, že mám narozeniny, ale nic moc jsem od nich neočekávala. Ale sotva jsem přišla do práce, dostala jsem od kluků z kuchyně menší dort a přání k narozeninám, které mi zazpívali i v Arabštině.

Popřáli mi i kolegové číšníci a pracovalo se dál. Jenomže po večeři za mnou přišla dvojice mých nejlepších kamarádů, jeden Egypťan a moje kamarádka, která je z poloviny Evropanka a z poloviny Arabka, a přinesli mi další (a taky větší) dort, který jsem od nich opravdu neočekávala. Takže jsem nakonec měla dorty dva, které jsem poctivě rozdělila na poloviny, které dostali kluci z kuchyně a druhé polovičky dortů zbyly pro nás číšníky :)


Po práci jsem odcházela šťastná a spokojená. Opravdu mi udělali všichni velkou radost. Tím ale můj den ještě neskončil. Slavila jsem totiž s již zmíněnou kamarádkou u ní doma. Byly jsme tam spolu a chystaly pohoštění pro nás dvě, když v tom přišel její přítel a přinesl mi asi tu největší kytici, kterou jsem kdy dostala.


Slavili jsme do půl páté ráno a domů jsem dorazila bohužel společensky unavena. Před oslavou jsem totiž nic moc nejedla a zmíněné pohoštění bylo pouze malé zobání, takže jsem v neděli ráno umírala. Musela jsem zavolat i do práce, že je mi nevolno a že nepříjdu. A to mě večer čekala oslava č.2.

Volno jsem tedy získala a svou "menší" kocovinku jsem se snažila vyležet. I můj spolubydlící/kolega/nejlepší kámoš mi říkal, že musím být večer na tu oslavu fit. Ještě k tomu, když ji pořádal pro mě on, nemohla jsem mu říct, že nikam nejdu a že zůstanu doma.

To, že jsem šla, byla bohužel velká chyba. Pohádala jsem se tam totiž s jeho ženuškou, která mě osočovala z toho, že jí ho chci přebrat. Což samozřejmě nemám v plánu, ale vysvětlovat to někomu chorobně žárlivému není zrovna jednoduché. Takže kromě zkaženého dne jsem měla zkaženou i oslavu. 

Ale jak se říká "do třetice všeho dobrého" jsem měla v úterý ještě jednu oslavu, tentokrát s mými kamarádkami z Česka a manželem jedné z nich, jelikož měl narozeniny den po mně, takže jsme slavili spolu. A oslava to byla hodně vydařená. Objednali jsme si alko koktejly (ano, nepoučila jsem se :D ), nějaké předkrmy a hlavní jídlo.


A jako překvapení (které nám nechala manželka oslavence zařídit) byl dortík, na kterém jsme se o svíčku a svá přání museli s Ahmedem podělit.


Myslím, že jsme si to všichni pořádně užili. A taky mě ta oslava alespoň přinutila "zapomenout" na to, co se stalo v neděli na oslavě předchozí. Takže všem moc děkuji! :)

No a pokud se ptáte na dárky, tak určitě budu mít zase co recenzovat. Je na co se těšit! :)


Z dnešního článku je to ale vše. Budu se těšit u toho dalšího!
Lucie

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness