středa 3. ledna 2018

Moje přání a předsevzetí pro rok 2018


Vítám vás u prvního článku roku 2018!
Na úvod bych vám ještě jednou ráda popřála, aby se vám rok 2018 vydařil přesně podle vašich představ a byl stejně skvělý (nebo lepší) než rok 2017. Aby se splnily všechny vaše cíle a přání, které si na začátku roku (nebo v jeho průběhu) zadáte. A i já, nějaké takové cíle nebo přání mám, takže pokud vás zajímá, které to jsou, rozhodně pokračujte ve čtení tohoto článku.


Moje předsevzetí pro rok 2018:

•  začít cvičit - ano vím, že tohle je věc, kterou říká na začátku roku každý, ale už bych konečně mohla začít používat tu podložku na cvičení, která mi domů přišla asi před 14 dny a zatím jsem ji ani nerozbalila

užívat si každý den naplno tak, jako by byl poslední - s tím mám občas problém. Vím, že ne pokaždé můžeme být v dobré náladě, ale je alespoň fajn hledat něco pozitivního i na maličkostech. Věřím, že každý den se objeví něco, co nám může udělat alespoň malou radost.

méně utrácet a víc šetřit - méně kafíčkování a nakupovaní drahých věcí, které stejně k životu nepotřebuji (a proto dneska jdu zkontrolovat, jestli nejsou nějaké povánoční slevy ve Victoria's Secret)

Řekla bych, že taková tři předsevzetí bohatě stačí. Nejsem moc dobrá v jejich zadávání nebo plnění, takže myslím, že tři jsou víc než dost. 

Moje přání pro rok 2018: 

• zdraví pro svou rodinu a přátele - to je snad to nejdůležitější, co si pro ně můžu přát. A nejraději bych to přála všem lidem na světě, ale bohužel to nejde.

mír a pokoj pro všechny lidi bez ohledu na náboženské vyznání nebo barvu pleti - už tak máme dost přírodních katastrof, tak proč ještě dělat větší neštěstí nějakými teroristickými útoky?

• najít opravdovou lásku - je to jenom přání, takže když se nesplní přesně v tomhle roce, hrotit se z toho nebudu. Ale přece jenom bych ráda taky už měla nějakou tu druhou polovičku. 

navštívit zemi, ve které jsem ještě nebyla - tohle je věc, kterou bych si nejraději plnila každý rok. Tak snad i letos poletím někam jinam, než jenom do Česka a Londýna.

No a tím bych to nejspíše i ukončila. Od nového roku si nepřeji zase tak moc, nebo alespoň si myslím, že jsou to celkem skromná přání. Určitě budu ráda, když mi do komentářů dáte vědět, jaká jsou vaše přání a předsevzetí do roku 2018 nebo co velkého vás třeba v tomto roce čeká.

Budu se na vás těšit u dalšího článku
Lucie

4 komentáře:

 1. Moc hezký článek, pěkně zpracovaný.
  Taky se chystám na nějaký podobný článek.
  Určitě navštiv i můj blog ❤️
  www.monis—life.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Ja si predsavzatia nedáva, pretože viem, že ich málokedy dodržím. Pravdou však je, že tento rok som sa rozhodla dať si také menšie ciele, ako napríklad, že si budem každý deň ustielať posteľ (zatiaľ sa mi to darí) a že konečne začnem robiť niečo pre svoje zdravie (začala som cvičiť jógu na chrbát a naozaj ma bolí už menej). :D
  Moje priania sú podobné ako tvoje, ak nie úplne rovnaké. Aj ja by som veľmi rada navštívila krajinu, kde som ešte nebola... snáď sa mi toto leto podarí dostať sa do USA a ak nie, tak niekam inam. Každopádne, pekne si to zhrnula - prajem do nového roku všetko dobré a veľa úspechov :)
  Pseudoumelec z pseudoumelec.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 3. Tobě také hezký rok 2018 :) mám stejná přání, není nic důležitějšího než zdraví a štěstí pro nás a naše blízké. Štvou mě nejen teroristické útoky, ale celkově to, jak umí být lidé zlí. Vraždy, domácí násilí, týrání zvířat. Absolutně nechápu přemýšlení člověka, který se k něčemu takovému uchýlí. Nikdy v životě to nepochopím a nechci ani chápat, je to hnus. Předsevzetí si raději moc nedávám, protože můj zdravý životní styl a cvičení mi vždy vydrží tak první dva dny v lednu :D

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsi dobrá, mě ani ty dva dny :D

   Vymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness