středa 10. ledna 2018

Můj diář na rok 2018 || Každý rok má svůj příběh od LucyPug


V obchodech se přímo rozthnul pytel s diářema, které byly vytvořené českými a slovenskými youtuberkami a blogerkami. A abych řekla pravdu, nikdy jsem neměla pocit, že bych některý z nich vyloženě musela mít. Ale pak přišla LucyPug s jejím motivačním diářem pro rok 2018 a já si řekla "to je on!". Pravděpodobně to bylo hlavně kvůli jeho obálky, která je jednoduchá, dívčí a má lesklý stříbrný nápis (jenom škoda, že jeho mintová varianta nevyšla už letos). A pokud chcete vidět, jak vypadá diář i zevnitř, pokračujte ve čtení tohoto článku.

Jak jsem už říkala, diář mě zaujal na první pohled svým designem. A má krásné provedení i zevnitř. Velmi se mi líbí jedna z úvodních stránek, kde je Lucka s jejím přítelem Dankem (GoGoManTv). Opravdu jim to tam moc sluší a je hrozně fajn, že mu také věnovala alespoň jednu stránku, protože bez něj by určitě nebyla tam, kde je teď.


Co se týče rozložení dnů v diáři, diář má každý týden na dvojstránce, což mi bohatě naprosto stačí. Kdysi jsem měla i diáře, které měly jednu stránku na jeden den a nakonec mi to přišlo až moc. Nikdy jsem celé stránky nepopsala a diář byl zbytečně těžký a tlustý. Takže rozložení týden na dvojstránce mi naprosto vyhovuje.

Jelikož je to motivační diář, obsahuje i spoustu citátů nebo rad, jak zlepšit svůj den, co si udělat zdravého ke svačině apod. Neříkám, že rozhodně využiju všechny, ale myslím, že si Lucka dala opravdu záležet a nad tvorbou diáře přemýšlela opravdu dlouho.


A je vidět, že Lucka myslela opravdu na všechno, protože součástí diáře jsou i krásné nálepky, kterým si můžete diář ještě více dozdobit, nebo opravdu zdůraznit nějaké důlěžité schůzky či narozeniny.


No a k dnešnímu článku je to vše. Určitě budu ráda, když mi dáte vědět, jaký diář jste pro rok 2018 zvolili vy.

A já se budu těšit u dalšího článku
Lucie

6 komentářů:

 1. Diár vyzerá veľmi pekne, čo sa týka rozloženia dní a naozaj oceňujem, že ku nemu pridala aj nálepky. Na mňa je síce až príliš rúžový, ale to by som prežila :D jedina vec, ktorá by mi tam asi vadila sú tie osobné fotky :) to by som asi prelepovala, alebo neviem :D
  Kazdopadne, velmi pekný článok 😇

  OdpovědětVymazat
 2. Vůbec nevypadá špatně. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Je krásný! Já mám diář od holek A cup of style :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já musím mít diář s kroužkovou vazbou a letos mám z Albi, nikdy si ho už nekoupím, protože jsem z něj nešťastná, kromě náplně tam nedáš nic víc, protože ty kroužky jsou malé -_- Příští rok si zainvestuju do lepšího tipu Filofax a podobně a vím, že mi vydrží roky

  OdpovědětVymazat
 5. Sloupečky nemám ráda - místo dat a časů si do diáře píšu poznámky, a potřebuju dny na řádku :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jediné, co mi na tomto diáři vadí je to, že byl oznámen daleko po diáři holek z ACOS. Když se o něm Lucy zmínila, už sem dávno měla ACOS diář a tento jsem si už nechtěla kupovat. Je ale fakt nádherný a kdybych teď dostala možnost si vybrat, chtěla bych určitě tento. :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness