středa 14. března 2018

Berries


Berries. Příhodnější název článku bych asi jenom těžko hledala. Inspiraci na něj jsem dostala totiž v momentě, kdy jsem pojídala ostružiny. Ostružiny a maliny přímo zbožňuji. Ale jejich barvu zbožňuji i na vlastních rtech. Tyto odstíny nosím nejraději, a tak jsem se rozhodla s vámi o ně v dnešním článku podělit.

První rtěnkou, která patří mezi mé nejoblíbenější rtěnky vůbec je 09 Wild Berries od Essence. Už jenom ten název napovídá, že se bude jednat o vínový malinový odstín. Pokaždé když si jej vezmu, mi tu rtěnku všichni chválí. A obávám se, že Essence přestala tento odstín vyrábět. Jak i z fotky můžete vidět, rtěnce jsem dala už opravdu dost zabrat a dám ji na rty vždycky, když už nevím, co nosit.


Dalším malinovým miláčkem je Flat Out Flab od MAC. Resp. její miniaturku, která byla v jejich vánoční limitované sadě, které jsem také věnovala samostatný článek. Asi se víc o ní rozepisovat nebudu, jelikož je vše vypsané v již zmíněné recenzi. Každopádně taky ji občas ráda provětrám :)


A jako poslední tady mám rtěnku, které rozhodně věnuji méně pozornosti, než bych měla. Ale při psaní tohoto článku jsem si ji alespoň připomněla. Je to jedna z těch levnějších variant od Rimmel a nese jméno 200 It's a keeper. Není tak tmavá, jako ostatní dvě zmíněné rtěnky, ale taky velice dobře poslouží.


A jaký je váš názor? Jsou pro vás tyto odstíny taky nositelné, nebo upřednostňujete červené, nude či jiné odstíny? 


Budu se na vás těšit zase u dalšího článku.
Lucie

1 komentář:

  1. Jéé Mac rtěnky miluji :) ten růžový obal je přenádherný. Já mám rtěnky od Macu pouze v klasických černých obalech.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za Váš nádherný komentář! :)

© 2013 - 2018 The Luckiness